British Town İngilizce Eğitimi

Bölüm : Mobil Uygulamalar | Yazdırın

|

British Town Dil Okulları tarafından ücretsiz olarak sunulan bu uygulamada;

İngilizce Günlük Konuşmalar klavuzu ile, günlük hayatta sıkça kullanmaya gereksinim duyacağımız ingilizce kelimeler ve okunuşlarını görebilirsiniz. Tanışma, Restoranda, Otelde , Yolculukta, Alışverişte, Yön Sorma, Davet Etmek ve İstihtam Bürosu olmak üzere 8 kategoride düzenlenmiş cümleler, İngilizce'yi daha çabuk öğrenmenize faydalı olacaktır.

İlgilizce-Türkçe kelime kartları sayesinde, seviyenize göre düzenlenmiş kelime egzersizleri yapabilirsiniz. Sırasıyla rastgele seçilmiş beş kelimenin İngilizce - Türkçe anlamlarını görebilir, sayfayı kaydırdığınızda ise tam tersi sıralamada Türkçe-İngilizce anlamları görerek kelime bilginizi çift yönlü egzersizler ile pekiştirebilirsiniz. Ayrıca kelimelerin İngilizce okunuşlarınıda dinleyebileceksiniz.

Adam Asmaca Oyunu; Kelime kartında seviyenize göre ezber edeceğiniz kelimeleri kullanarak, keyifli zaman geçirirken öğrendiğiniz kelimeleri pekiştirmenize yardımcı olmak için hazırlanmıştır.


Uygulama internet bağlantısına gerek kalmadan offline olarak çalışabilmektedir. Bu sebeple yurt dışına gittiğinizde bile hiçbir ek ücret maaliyetine katlanmadan kolayca kullanabileceksiniz.

Telefonunuzda sürekli yüklü kalacak, İngilizce başucu kaynağınız!

Geliştirdiğimiz mobil uygulama çözümleri ile ilgili bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz. Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

 

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 216 450 02 82
  • Fax : +90 216 450 02 82
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet