E-Öğrenme (E-Learning)

E-learning, elektronik araç ve gereçler (Bilgisayar, CD-ROM, İnternet vb.) yardımıyla desteklenen eğitim biçimidir. E-learning, eğitimi fiziksel ortamın dışına taşır.

Geleneksel sınıf eğitiminin en iyi yanlarını teknoloji ile birleştirerek, öğrenme ve bilgi transfer hızına ivme kazandırır. E-learning, canlı veya banttan video, Internet, Intranet ve CD-ROM gibi bilgisayar teknolojileri vasıtasıyla senkronize (eş zamanlı) veya asenkronize (eğitim zamanını kişinin kendisinin belirlediği) olarak eğitim verilmesine olanak sağlar.

Daha fazla bilgi için bloğumuzda bulunan "Uzaktan Eğitim (E-Learning ya da E-Öğrenme) Nedir?" başlıklı makalemizi okuyunuz

Minigon World : LMS ile oyunlu dijital eğitim sistemi okulların yeni materyeli

Minigon World : LMS ile oyunlu dijital eğitim sistemi okulların yeni materyeli

Bölüm : E-Öğrenme (E-Learning)

Erdil Yaşaroğlu’nun çizimini yaptığı, Macenta Publising tarafından yayınlanan kolej ve özel okullarda yıllardır ders kitabı olarak okutulan Minigon Kitap Serisi artık internet ortamında çocukların kendi hikayelerini oluşturabileceği bir araç halini geldi. Proje Creamobile ve Macenta Publishing ortaklığı ile geliştirildi. MinigonWorld.com adresinden internete bağlı herhangi bir cihazdan ulaşılabilen sistem, çocukların eğlenerek kendi hikayelerini oluşturabileceği bir platform sunuyor. Kullanıcıların onlarca arka plan resimlerini, yüzlerce minigon karakterini, çeşitli araçlar ve farklı karaterleri kullanarak kendi hikaye kitaplarını oluşturmasına . Bu özelliklerin yanı sıra My Characters bölümünü ile kendisinin, arkadaşlarına veya ailesine ait resimleri bir karakter haline getirerek kendi hikayesinde kendi kahramanlarını yaratabiliyor. Bu hikayeleri yazarak anlatabileceğiniz gibi, ses kayıt özelliği ile her sayfada seslendirme yaparak da oluşturabiliyor. MinigonWorld ile amaç henüz yeteri seviyede okuma yazma bilmeyen çocukların seslendirme yöntemiyle de kitaplarını hazırlayabilmeleri ve ingilizce öğrenimlerini daha eğlenceli hale getirmek.

Onlineturkishacademy.com Türkçe Öğretiyor

Onlineturkishacademy.com Türkçe Öğretiyor

Bölüm : E-Öğrenme (E-Learning)

Onlineturkish Academy türkçe öğrenmek isteyen yabancılara yönelik hazırlanmış içersinde birçok konu başlığının yer aldığı zengin metin, görsel ve örneklerle içeriği zenginleştirilmiş bir e-öğrenme sitesidir.

Satınalma Eğitimi yeni iş imkanları sunuyor

Satınalma Eğitimi yeni iş imkanları sunuyor

Bölüm : E-Öğrenme (E-Learning)

Satınalma mesleğine yönelik en önemli 6 temel eğitimin bir araya getirilmesi ile oluşturulan Türkiye'nin ilk ve tek Satınalma Uzmanlık Eğitimini sizlere BEMAR KARİYER OKULU farkı ile sunuyoruz.

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2021 | AkareNet