E-Posta Gönderimi (E-Mailing)

Günümüzün en çok tercih edilen iletişim araçlarından biri e-maildir. Web sitelerinde yapılan tanıtımlar kullanıcılara siteyi ziyaretleri sonucunda ulaşabilirken e-mailing müşterinin ayağına gidip tanıtım yapma fırsatını size sunar.

Birebir iletişim için en güçlü pazarlama aracı olarak tanımlanan E-mail marketing'i e-ticaret, turizm, finansal servisler, yapı & inşaat, otomotiv, medya ve danışmanlık sektörleri başta olmak üzere her sektörden her firma tarafından kullanılmaktadır.

 

 

Çeşitli vesilelerle (bayramlar, kampanyalar,yeni ürün lansmanları) oluşturulan bir konsept ile hedef kitlesine doğrudan ulaşmak isteyen firmalar için etkili bir yöntemdir.

Kampanyalarınızı etkinliklerinizi ya da duyurularınızı hızlı bir gönderimle potansiyel kullanıcılara ulaştırmanızı sağlayacak olan mailing hizmetimiz reklam, duyuru ve tanıtımlarınız için en ucuz ve etkili olanıdır.Toplu mail kampanyaları, pazarlama faaliyetlerinize ve satışlarınıza hız kazandırır. Göndereceğiniz bültenler ise; mağazalarınız, düzenlediğiniz aktiviteler gibi konular için takipçilerinizi bilgilendirme fırsatı yakalarsınız.

Dolayısıyla; iletişiminizi güçlendirir, takipçilerinize verdiğiniz güveni sağlamlaştırırsınız.
İnternet reklamları içinde bütçenize en uygun ve en başarılısıdır. Aynı zamanda size web sitenizin de tanıtımını yapabilmenizi sağlar. Hedef kitlenize bire bir etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz..

Toplu mail programımız mail gönderme temel yapıları baz alınarak oldukça basit ve kurulum gerektirmeyen bir yapıya sahiptir. Yapacağınız tek şey mail listeniz veya gönderim adetinizi bize bildirmeniz.

Toplu mail servis hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için spotnewsletter.com adresimizi ziyaret ediniz.

Toplu Mail Sistemimiz Spotnewsletter ile çok uygun fiyatlara emailing imkanı

Toplu Mail Sistemimiz Spotnewsletter ile çok uygun fiyatlara emailing imkanı

Bölüm : E-Posta Gönderimi (E-Mailing)

Spotnewsletter Gateway tek görevi toplu e-mail ile bülten ve pazarlama çalışmalarınız olmak üzere üretilmiştir. Bu özelliği dolayısı ile kendine ait SMTP sunucusu ve servisler barındırır. Farklı hizmetler için üretilmemiş bu sunucu sistemleri sadece toplu e-mail göndermek üzere geliştirildiği için bu alanda performans ve yetenek sahibidir.

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2021 | AkareNet