Mobil Uygulamalar

Mobil uygulamalar 21. yüzyılda ortaya çıkmış akıllı telefonlar tarafından kullanılan bir sistemdir.

Mobil uygulamalar kullanılarak birçok sektörde işler hızlı ve kolayca yapılabilmektedir. İnsanların gereksinimlerini hızlı karşılamak ve firmalarla olan bağlantısını daha hızlı sağlamak açısından birçok mobil uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulamaların ortaya çıkışında akıllı telefon teknolojisinin hızlı gelişimi etkili olmuştur.

Bankacılık ve anlık iletişim uygulamaları en çok göze çarpan uygulamalardır. Bunların yanında oyun, eğlence ve diğer medya uygulamaları da mevcuttur. Tüm bu uygulamaların geliştirilmesindeki ana etken kullanıcıların istediği yer ve zamanda işlerini kolay ve hızlı bir şekilde halletmesi ve boş zamanlarını kaliteli doldurma isteğidir.

Firma yetkilerinin ve sosyal medya internet sahiplerinin insanlara sunduğu hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırması ve kullanıcıları bilgisayar başından kaldırması çok önemlidir. Bundan dolayı birçok firma mobil uygulama yaptırmanın ve bu uygulamaları ANDROİD ve İOS(İPhone) gibi akıllı telefon sistemlerine entegre edip müşterilerine sunmanın ne kadar önemli olduğunun farkındadır.

Akarenet Bilişim ve İnternet Teknolojileri olarak biz, İphone, Android, Windows Mobile için uygulama geliştirme hizmetleri sunmaktayız. Firma olarak siz de mobil ortamda iyi bir edinmek istiyorsanız geç kalmayın.


 

BitliBazaar

BitliBazaar

Bölüm : Mobil Uygulamalar

Dünyanın en eski alışverişleri kullanılmış eşyaların alınıp satıldığı bit pazarı adı verilen yerlerde yapılmıştır. Bugün ise teknolojinin gelişmesiyle bu eski alışveriş alışkanlığı internet ortamına taşınmıştır. Bununlada kalmayıp akıllı telefonlarımıza kadar girmiştir. Creamobile Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.'nin uzman yazılım ve tasarım ekibinin geliştirdiği "BitliBazaar" evinizde kullanmayıp beklettiğiniz eşlayalarınızın alınıp satılabileceği, aracısız, komisyonsuz pratik kullanımıyla alışverişin keyifli halini sizlere sunuyor. Sizde BitliBazaar uydulamasını IOS ve Android cihazlarınıza indirerek kullanım kolaylığıyla her an her yerde alışveriş yapabilirsiniz.  

Ucuzauc Uçak Bileti

Ucuzauc Uçak Bileti

Bölüm : Mobil Uygulamalar

Ucuzauc.com’un mobil uygulaması sayesinde internet bağlantısı olan her yerden uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Hem IOS hem de Android mobil cihazlarınıza uygulamayı indirerek pratik bir şekilde uçak biletinizi alabilir, kampanyaları takip edebilir, yolcu listelerinizi oluşturabilirsiniz.   Yurtdışı uçuş aramalarında en uygun fiyat avantajıyla Amedeus XML entegrasyonu, yurtiçi uçuş aramalarındaysa direkt olarak Thy-AnadoluJet (Websdom), Sunexpres, Atlasjet, Borajet, Onurair XML entegrasyonu ile en uygun uçak bileti kampanyalarından faydalanmanızı sağlamak amaçlanmıştır. Bilet satın almalarınızı dilerseniz Bonus, Word ve Axess gibi kredi kartlarının sağladığı 9 taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.   Ucuzauc'a https://ucuzauc.com adresinden erişebilirisiniz.   Böyle bir sisteme sahip olmak istiyorsanızı bizimle irtibata geçiniz. İletişim için tıklayınız.

Olexi

Olexi

Bölüm : Mobil Uygulamalar

Olexi ; dilek dileyip arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz, güçlü markalarla işbirliği yaparak kampanyalar vasıtasıyla dileklerinizin gerçekleşmesine olanak sağlayan bir mobil uygulamadır.    Olexi; aynı zamanda arkadaşlarınızın dileklerini gerçekleştirmenizi sağlayarak sizlere tarifsiz bir mutluluk ve eğlence dünyasının kapılarını açmaktadır.  

Maltepe Mobile

Maltepe Mobile

Bölüm : Mobil Uygulamalar

Maltepe Dershaneleri mobil uygulamasıdır. İster öğrencimiz, ister velimiz veya kurumsal iş ortağımız olun; Akıllı telefonunuz ile dilediğiniz her yerden Maltepe Dershaneleri ile ilgili bilgi, haber ve öğrenci işlemlerine ulaşabileceksiniz.

CAN RADYO

CAN RADYO

Bölüm : Mobil Uygulamalar

CAN RADYO resmi uygulamasıdır. Telefonun olduğu her yerde CAN RADYO seninle. "TÜRKİYE'Yİ OYNATMAYA GELDİK! HERKES BURADA SEN NEREDESİN?" Yöresel şarkılar, türküler ve Ankara havaları. “Türkiye’yi oynatmaya geldik!” Sizlerde çeşitli oyun havaları, yöresel hareketli parçalar vb. türde müzikleri dinlemekten hoşlanıyorsanız, Can Radyo dinlemenizi öneririz.

British Town İngilizce Eğitimi

British Town İngilizce Eğitimi

Bölüm : Mobil Uygulamalar

British Town Dil Okulları tarafından ücretsiz olarak sunulan bu uygulamada; İngilizce Günlük Konuşmalar klavuzu ile, günlük hayatta sıkça kullanmaya gereksinim duyacağımız ingilizce kelimeler ve okunuşlarını görebilirsiniz. Tanışma, Restoranda, Otelde , Yolculukta, Alışverişte, Yön Sorma, Davet Etmek ve İstihtam Bürosu olmak üzere 8 kategoride düzenlenmiş cümleler, İngilizce'yi daha çabuk öğrenmenize faydalı olacaktır.

Ben Bilirim! Bilgi Yarışması

Ben Bilirim! Bilgi Yarışması

Bölüm : Mobil Uygulamalar

Bilginize güveniyor ve ben bilirim diyorsanız bu yarışma tam size göre. Reklamlarla bölünmeden binlerce genel kültür sorusu içerisinden kendinizi sınayın, online katılımcılarla yarışın. Uygulamanın çalışabilmesi için internet bağlantısı gerekmektedir. Uygulama internete sadece soruları almak ve puanlandırma yapmak için bağlanmaktadır.

İngilizce Dil Kartı

İngilizce Dil Kartı

Bölüm : Mobil Uygulamalar

Dil Cepte, İngilizce - Türkçe dil kartı uygulamasıdır. Uygulama içerisinde offline olarak yerleştirilmiş ve alfabetik sırada ilerleyen 2500 kelime sayesinde, en çok kullanılan İngilizce kelimeleri her an yanınızda taşıyacaksınız. Ayrıca bu uygulama size içerisindeki kelimeler içerisinde arama imkanı sunarak mini bir sözlük görevi görmektedir.

Paylaşmaya Değer Özlü Sözler

Paylaşmaya Değer Özlü Sözler

Bölüm : Mobil Uygulamalar

Ünlü düşünürler, büyük devlet adamları ve filozofların en beğenilen sözlerini bu uygulamada bulabilir arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Sözleri olan bazı kişiler; Atatürk, Nietzsche, Freud, Goethe, Socrates, Eflatun ve çok daha fazlası....

En Güzel Temel Fıkraları

En Güzel Temel Fıkraları

Bölüm : Mobil Uygulamalar

Türk kültürünün en güzel mizah örneklerinden olan "Temel Fıkraları" CreaMobile farkıyla hizmetinizdedir.Uygulama içerisinde sizler için seçtiğimiz en güzel temel fıkralarına ulaşabilir, rastgele sırada okuyabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Haydarpaşa Tren Saatleri

Haydarpaşa Tren Saatleri

Bölüm : Mobil Uygulamalar

Tren Saatleri , Haydarpaşa - Pendik Banliyösü 2013 Haydarpaşa - Pendik Banliyösü tren saatlerini görüntüleyebileğiniz bir uygulamadır. Bulunduğunuz saate göre bulunduğunuz duraktan en yakın trenin hangi saatte geçeceğini görebilirsiniz.

Kredi Hesap Makinesi

Kredi Hesap Makinesi

Bölüm : Mobil Uygulamalar

Kredi Hesap Makinesi, kullanmayı planladığınız Mortgage, Araç veya İhtiyaç kredilerinin aylık ödeme tutarları ve toplam ödeme tutarını bankaya gitmeden öğrenebilir, yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2021 | AkareNet