SEO Danışmanlığı

Firmanız yeniyse ya da ve daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız internet bunun için önemli bir pazar teşkil etmektedir. Daha da önemlisi bu pazarda bilinir ve popüler olabilmektir. Bu da kurumsal SEO danışmanı kişi veya kurumlar tarafından sağlanır. Kurumsal SEO, seo işini yapan resmi firmalar demektir. Yani firmanızı arama motorlarında üst sıralara taşıyacak olan firmalardır. Web sitenizi kendi sektöründe arama sonuçlarında ilk sıralarda yer alması için kurumsal SEO firması ile anlaşıp uzun süreler çalışmanız gerekir. Bu işlemler sonucunda web siteniz ilk sıralarda gelebilir.

 

Web sitenizi Google'da kendi sektöründe ilk sıralara taşıdıktan sonra, ücretsiz olarak ömürlük reklamınız yayınlanacak demektir. SEO çalışması yaptırılmadığı takdirde reklam giderleriniz sürekli artacak ve reklamsız iş yapamaz hale geleceksiniz.

Reklam giderlerinizi en aza indirip daha çok reklam yapmayı istiyorsanız mutlaka kurumsal SEO çalışması yaptırmalısınız.

Kurumsal SEO çalışması kapsamında;

 • Link İnşası
 • Backlink İnşası
 • İçerik ve Bağlantı Kombinasyonu
 • Meta Tag Uygulama
 • Sosyal Medya
 • Özgün Makale Yazılımı

hizmelerine yer verilmektedir.

Ticari kazanımlarınız Kurumsal SEO çalışmasının ardından artacaktır. Bütçeniz büyüyecek, reklam giderleriniz düşecek ve zamanla firmanız herkes tarafından tanınan bir marka haline gelecek. Hangi sektörde olursa olsun her firmanın hayali zaten budur. Bu hayali gerçekleştirmek artık imkansız değil. Siz de firmanızı internet ortamında büyütüp zamanla herkesin güvendiği hatırı sayılır bir marka yapabilmek için hemen kurumsal SEO çalışması yaptırın. Hem siz kazanın hem de kazandırın.

Bizimle İrtibata Geçmek İçin Tıklayın!

Kurumsal SEO Hizmetlerimiz

Kurumsal SEO Hizmetlerimiz

Bölüm : SEO Danışmanlığı

Web sitenizin potansiyel ziyaretçilerine ulaşması için aramalarda üst sıralarda çıkması gerekir. Sitenin arama motorunda üst sıralarda çıkabilmesi için belirli çalışmalara ihtiyaç duyuluyor. Öncelikle site sayfalarının SEO kurallarına uygun bir şekilde oluşturulmuş olması gerekiyor. Sayfaların SEO kurallarına göre yapılmamış olması demek çürük bir temel üzerine bina inşa etmeye benzer. Kurumsal SEO uygulamaları için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı

Bölüm : SEO Danışmanlığı

Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO, internet sitesi sahiplerinin en çok önem verdiği konudur. Belirli kurallar dahilinde hazırlanmış bir alt yapı ve içerik ile internet siteleri arama motorlarında üst sıralarda çıkabiliyor ve siteler daha çok ziyaretçiye ulaşabiliyor. Bu da daha fazla kişiye ulaşmak anlamına geliyor. Bir internet sitesi için öncelikle bu konuda bir alt yapı işlemi oluşturulması gerekiyor. Bu işlemler ile siteler arama motorlarında daha kolay olarak üst sıralarda çıkabilecektir.

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

 • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
  34752 Ataşehir/ İSTANBUL
 • Telefon : +90 850 885 17 99
 • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2021 | AkareNet