Web Sitesi

AkareNet, Portallarının dünya standardı olan CSS ve XHTML standartlarını karşılamakta olduğunu tahhüt etmektedir.

AkareNet, portal çözümü müşterilerinden gelen talepler, dünyada meydana gelen teknolojik gelişmeler, yurtdışı uygulamalarında meydana gelen gelişmelere yanıt verecek şekilde bugün 3. versiyonu ile kurumlara hizmet vermektedir. Portal çözümü çok dil seçenekli olarak geliştirilmiştir.
 
Her türlü veri tabanıyla kolayca haberleşebilen portal çözümü tüm ihtiyaçlara cevap veren, en son web teknolojileri kullanılarak üretilmiş son derece esnek bir sistemdir. Kullanıcılar sisteme kendilerine özel olarak tahsis edilmiş kullanıcı kodu ve şifre ile girmektedir.
 
Kullanıcı ara yüzleri açısından; 
  • Sistemler dinamik ve geliştirilebilir durumdadır.
  • Kullanıcı ekranları kolay anlaşılır bir şekilde tasarlanmıştır.
  • Aranan bilgi veya ürünlere kolay erişim sağlanmıştır.
Bosch Müşteri Portalı

Bosch Müşteri Portalı

Bölüm : Web Sitesi

Bosch Automotive Aftermarket tarafından üretilen ortomotiv parçaları distrubütörlüklere hızlı ve güvenli bir şekilde dağıtılmaktadır. Dağıtımın yapıldığı esnada ortaya çıkan reklamasyon ve garanti süreçlerinin yönetimini organize edebilmek için boschmusteriportali.com oluşturulmuştur.

Tofaş Akademi Bayi Gelişim Portalı

Tofaş Akademi Bayi Gelişim Portalı

Bölüm : Web Sitesi

Otomotiv sektörünün en büyük isimlerinden Tofaş, 2009 yılından beri başlattığı Tofaş Akademiyi geliştirmeye devam ediyor. Gelişen ve değişen Dünya teknolojilerini hızlı ve etkin bir şekilde takip ederek personelinin ve bayii çalışanlarının işinde daha hızlı ve eğitimli olabilmelerini sağlıyor. Mobil cihaz uyumluluğunu en yüksek seviyede tutarak bünyesinde bulunan bütün birim ve bayiilerde görev alan herkesin gereksinim duyduğu bütün bilgi ve eğitimlere çok kolay ve hızlı bir şekilde erişimini sağlamaktadır.

mehmetbar.com.tr : Mersin Eğitim ve Öğrenci Danışmanlığı yayında

mehmetbar.com.tr : Mersin Eğitim ve Öğrenci Danışmanlığı yayında

Bölüm : Web Sitesi

Her öğrencinin içinde olan yenilikci, kaşif, yaratıcı kimlik bir şekilde ortaya çıkarılmayı bekler. Yaşadığımız Dünya'da günümüz gerçekliği, yaşam sistemleri, okullar, dershaneler, diğer toplu eğitim sistemleri öğrencilerin içindeki gerçek yeteneklerinin ortaya çıkarılmasını yeterince desteklemiyor. Bağımsız ve üretken olmalarına destek olamıyor. Böylece öğrenci, hayalleri ve sisteme uyma çabaları arasında sıkışıp kalıyor. Bu da ne istediğini bilmeyen, yetenekleri körelen ortalama bir insan olarak ilerlemesine neden oluyor.

Exoprom Akaryakıt Otomasyonu

Exoprom Akaryakıt Otomasyonu

Bölüm : Web Sitesi

Daha verimli akaryakıt otomasyonu mümkün.   Günümüzde, rekabet şartlarının getirdiği düşük kar marjları, Exoprom teknolojilerinin önemini artırmaktadır. Birim başına maliyet/kar hesaplamaları yapan şirketler ve kurumlar, Exoprom teknolojisinin yardımıyla maliyetlerini azaltıp, verimlilik kazanıyorlar ve karlılıklarını artırıyorlar.  

Vize Başvuru ve Takip Sistemi: Kadikoyvize.com Yayında

Vize Başvuru ve Takip Sistemi: Kadikoyvize.com Yayında

Bölüm : Web Sitesi

 Kadıköyvize.com yurtdışı seyahatleriniz için en önemli detayı; vize alımı için gerekli koşulları oluşturarak; belgelerin ve güncel isteklerin neler olduğunun bilgisini sizlere en doğru şekilde aktararak, vize başvurularınızda zaman ve enerji harcamanızı en aza indirmeyi hedeflemiştir.   Aig Turizm’in tescilli bir markası olan Kadıköyvize.com web sitesini ziyaret ettiğiniz anda vize başvurusu yapmanın, vize almanın çok zor olmadığını göreceksiniz. Başvurularınızın tamamını online olarak yapabilir ve yine başvurularınızı site üzerinden takip edebilirsiniz. Sonrasında vizeleriniz iki ayrı vize profesyoneli tarafından evraklarınız incelenir, hazırlanır ve konsolosluğa eksiksiz bir şekilde teslim edilir.   Dilerseniz uçak, otel rezervasyonunuz ve seyahat sağlık sigortanız Kadıköyvize tarafından yapılarak, sizleri yormadan keyifli bir seyahat gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Kadıköyvize.com AkareNet’in vizyon sahibi uzman kadrosu tarafından; kolay ve rahat bilgi edinmenizi sağlayacak şekilde  tasarlanıp geliştirilerek siz değerli kullanıcılarına sunulmuştur.   Siteye www.kadikoyvize.com adresinden ulaşabilirsiniz.   Siz de bu ve benzeri bir projeye sahip olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.  

Ekonomik Uçak Bileti Bulma Yöntemi Biletradari.com Yayında

Ekonomik Uçak Bileti Bulma Yöntemi Biletradari.com Yayında

Bölüm : Web Sitesi

Bilet Radarı, ziyaretçilerine ekonomik uçak biletlerini bulabileceği ve satın alabileceği bir arama motoru sağlıyor. İstediğiniz tarihler arasında yurtiçi ve yurtdışı sorgulama yaparak en ekonomik uçak biletlerini kolayca satın alabilirsiniz.

Açık Havada Sinema Keyfi için Acikhavadasinema.com

Açık Havada Sinema Keyfi için Acikhavadasinema.com

Bölüm : Web Sitesi

Kurumunuzu ya da markanızı kitlelere açık havada sinema keyfi yaşatarak tanıtmak istiyorsanız www.acikhavadasinema.com’un organizasyon tecrübesinden yararlanabilirsiniz. İnsanları mutlu ederek marka değerinizi arttırın. Web ortamında Akarenet’in teknoloji altyapısını kullanarak yer alan acikhavada.com’u ziyaret ederek verilen hizmetlere, haberlere, film önerilerine, organizasyonlarda çekilen fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

 Modavize.com: Vize Almanın En Kolay Yolu

Modavize.com: Vize Almanın En Kolay Yolu

Bölüm : Web Sitesi

Moda Vize web portalını ziyaret ederek Ticari Vize ve Turistik Vize hakkında en doğru bilgiyi alabilirsiniz. Portal, Seyahatinizde ihtiyacınız olan vize işlemleri sırasında konsolosluklarda yapılan hataları engellemek, vize formunu sizin adınıza hatasız şekilde doldurmak, vize için gerekli evrakları doğru şekilde hazırlamak, ihtiyacınız olan uçak biletini en ucuz ve uygun şekilde size temin etmek ve oteller ve turlar hakkında en uygun seçenekleri sunuyor.

 Dubaivizesi.web.tr Dubai Vizesi için Yayında

Dubaivizesi.web.tr Dubai Vizesi için Yayında

Bölüm : Web Sitesi

Dubaivizesi.web.tr web portalını ziyaret ederek Ticari Dubai Vizesi ve Turistik Dubai Vizesi hakkında en doğru bilgiyi alabilirsiniz. Portal, Dubai Seyahatinde ihtiyacınız olan Dubai vizesi işlemleri sırasında konsolosluklarda yapılan hataları engellemek, Dubai vize formunu sizin adınıza hatasız şekilde doldurmak, Dubai vizesi için gerekli evrakları doğru şekilde hazırlamak, ihtiyacınız olan Dubai uçak biletini en ucuz ve uygun şekilde size temin etmek ve Dubai otelleri ve turları hakkında en uygun seçenekleri sunuyor.

İngilterevizesiz.com İngiltere Vizesi için Yayında

İngilterevizesiz.com İngiltere Vizesi için Yayında

Bölüm : Web Sitesi

İngilterevizesiz.com web portalını ziyaret ederek Ticari İngiltere Vizesi ve Turistik İngiltere Vizesi hakkında en doğru bilgiyi alabilirsiniz. Portal, İngiltere Seyahatinde ihtiyacınız olan İngiltere vizesi işlemleri sırasında konsolosluklarda yapılan hataları engellemek, İngiltere vize formunu sizin adınıza hatasız şekilde doldurmak, İngiltere vizesi için gerekli evrakları doğru şekilde hazırlamak, ihtiyacınız olan İngiltere uçak biletini en ucuz ve uygun şekilde size temin etmek ve İngiltere otelleri ve turları hakkında en uygun seçenekleri sunuyor.

 Schengenvizeal.com Schengen Vizesi için Yayında

Schengenvizeal.com Schengen Vizesi için Yayında

Bölüm : Web Sitesi

Schengenvizeal.com web portalını ziyaret ederek Ticari Schengen Vizesi ve Turistik Schengen Vizesi hakkında en doğru bilgiyi alabilirsiniz. Portal, Schengen Seyahatinde ihtiyacınız olan Schengen vizesi işlemleri sırasında konsolosluklarda yapılan hataları engellemek, Schengen vize formunu sizin adınıza hatasız şekilde doldurmak, Schengen vizesi için gerekli evrakları doğru şekilde hazırlamak, ihtiyacınız olan Schengen uçak biletini en ucuz ve uygun şekilde size temin etmek ve Schengen otelleri ve turları hakkında en uygun seçenekleri sunuyor.

Cinvizesial.com Çin Vizesi için Yayında

Cinvizesial.com Çin Vizesi için Yayında

Bölüm : Web Sitesi

Cinvizesial.com web portalını ziyaret ederek Ticari Çin Vizesi ve Turistik Çin Vizesi hakkında en doğru bilgiyi alabilirsiniz. Portal, Çin Seyahatinde ihtiyacınız olan Çin vizesi işlemleri sırasında konsolosluklarda yapılan hataları engellemek, Çin vize formunu sizin adınıza hatasız şekilde doldurmak, Çin vizesi için gerekli evrakları doğru şekilde hazırlamak, ihtiyacınız olan Çin uçak biletini en ucuz ve uygun şekilde size temin etmek ve Çin otelleri ve turları hakkında en uygun seçenekleri sunuyor.

 Akyol Yeminli Mali Müşavirlik Kurumsal Web Sitesi Yayında

Akyol Yeminli Mali Müşavirlik Kurumsal Web Sitesi Yayında

Bölüm : Web Sitesi

Türkiye’nin Yeminlik mali müşavirlik tasdik, mali analiz ve değerlendirme ve danışmanlık konularında hizmet veren önemli firmalarından biri olan Akyol Yeminli Mali Müşavirlik kurumsal web sayfasını yenilerken Creamobile Bilişim Teknolojilerinin yazılım ve internet tecrübesinden yararlanmayı tercih ediyor. Akyol’un web sayfasını kullanarak firmanın verdiği hizmetlere, kurumsal haberlere iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 Ajanspozitif.Net Kurumsal Web Sitesi Yayında

Ajanspozitif.Net Kurumsal Web Sitesi Yayında

Bölüm : Web Sitesi

Türkiye’nin Halkla ilişkiler, danışmanlık, araştırma, organizasyon ve reklam konusunda hizmet veren önemli firmalarından biri olan Ajanspozitif. kurumsal web sitesini yenilerken Creamobile Bilişim Teknolojilerinin yazılım ve internet tecrübesinden yararlanmayı tercih ediyor. Ajanspozitif’in web sayfasını kullanarak firmanın verdiği hizmetlere, kurumsal haberlere iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Arum.com.tr Yayın Hayatına Başladı

Arum.com.tr Yayın Hayatına Başladı

Bölüm : Web Sitesi

2003 yılından beri kent mobilyaları üretimi ve açık hava reklamcılığı sektöründe faaliyet gösteren ARUM Reklamcılık San. ve Dış Tic. LTD. ŞTİ. web sitesini yayın hayatına geçirirken Creamobile Bilişim Teknolojilerinin yazılım ve internet teknolojileri konusundaki deneyimden faydalanmayı tercih etti.

Megs Kuaför Yeni Tasarımıyla Hizmet Vermeye Devam Ediyor

Megs Kuaför Yeni Tasarımıyla Hizmet Vermeye Devam Ediyor

Bölüm : Web Sitesi

1999 yılından günümüze Ataköy Atrium’da alışveriş merkezinde saç kaynağı, profesyonel makyaj, el ayak ve vücut bakımı, kaş ve kirpik bakımı konusunda hizmet veren güzellik merkezi Megs Kuaför müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek ve onları daha çok memnun etmek için Creamobile Bilişim Teknolojileri’nin web yazılım ve internet teknolojileri konusundaki köklü tecrübesinden yararlanmayı tercih etti.

İş Makinası ve Yedek Parça Satışı Yapan Kava.com.tr Yenilendi

İş Makinası ve Yedek Parça Satışı Yapan Kava.com.tr Yenilendi

Bölüm : Web Sitesi

2002 yılından bu yana Komatsu iş makinalarının ithalat, ihracat ve toptan satışını yapan Kava, web sitesini ve mobil sitesini yenilerken Akarenet'in internet ve bilişim konusundaki tecrübesinden yararlanmayı tercih etti. Kava'nın kurumsal kimliğini yansıtan web tasarımı mobil tasarımı ve yazılım altyapısı iki dil seçeğine(Türkçe-İngilizce) uygun olarak yenilendi.

Bakırcı Otomotiv web sitesi bakirci.com.tr yenilendi.

Bakırcı Otomotiv web sitesi bakirci.com.tr yenilendi.

Bölüm : Web Sitesi

Her geçen gün büyüyen ve önem kazanan otomotiv sektöründe mimarlık, servis ekipmanları, satış sonrası hizmetler, eğitim, iş geliştirme ve yazılım faaliyetlerini tek elden sunarak sektörün taleplerini bütünsel şekilde karşılayan Bakırcı Otomotiv web sitesini yenilerken Akarenet'in yazılım ve intenernet konusundaki tecrübesinden faydalanmayı tercih etti.

Türkiye'de Seyahat Rehberiniz Kutay Travel

Türkiye'de Seyahat Rehberiniz Kutay Travel

Bölüm : Web Sitesi

Kutay Travel yurtdışından Türkiye'yi gezmek isteyen turistlere konsept turlar sunan oluşumdur. Turlarını dini turlar, medeniyet turları, doğa turları vb. konseptlerde düzenlemektedir. Hizmet kalitesini kapsamında müşterilerine daha iyi hizmet için Akarenet’in tasarım, seo optimizasyon ve yazılım tecrübesinden yararlanmayı tercih etti.

Webekspres.com ile zaman kaybetmeden web sitenizi oluşturun

Webekspres.com ile zaman kaybetmeden web sitenizi oluşturun

Bölüm : Web Sitesi

Kurumsal web sitesi ve kurumsal mobil web sitesi hizmetini bir arada sunan Webekspres yayın hayatına başladı. Tek yönetim panelinden türkçe ve ingilizce dil seçenekleriyle hem web sitenizi hem de mobil sitenizi yönetin.

Çevre Koleji ELT Konferansları Etkinlik Sitesi eltcevre.com yayında.

Çevre Koleji ELT Konferansları Etkinlik Sitesi eltcevre.com yayında.

Bölüm : Web Sitesi

Eltcevre.com one-page olarak tasarlanmış Çevre kolejinin etkinliklerinin yer aldığı web sitesidir.  Html 5, Jquery ve Bootstrap Javascript kütüphanesi kullanılarak hazırlanmıştır. Tarayıcının boyutlarına göre boyutları dinamik olarak değişen bu yeni yapılar mobil cihazlar tarafından da desteklenmektedir. Siteyi eltcevre.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Ozmakina.com Yeni Tasarımıyla Yayın Hayatında

Ozmakina.com Yeni Tasarımıyla Yayın Hayatında

Bölüm : Web Sitesi

Üretime thermoform makinaları üreterek başlayan Özmakina, Levha kafası, plastik pompası, ekstrüzyon ekipmanları gibi makina ve makina parçaları üreterek dünya pazarındaki yerini almıştır. Bu pazar şartlarında Özmakina'nın intenetteki yüzü olan web sitesi, Akarenet tarafından yeni tasarmıyla yayın hayatına açıldı. Html ve Jquery teknolojileri sitenin yapımında tercih edilmiştir.

Akarenet, Creamobile Bilişim Teknolojileri bünyesine katıldı.

Akarenet, Creamobile Bilişim Teknolojileri bünyesine katıldı.

Bölüm : Web Sitesi

Creamobile; IOS, Android, Windows8 ve Java platformlarında mobil çözümler sunmaktadır. İnternet teknolojisinin insan hayatında büyük yer kapladığını ve yeniliklerle beraber hayatın ne kadar kolaylaştığını düşünecek olursak; kurumsal bir firma olarak kendi müşteri kitlenize verilen hizmet kalitesini arttırmak açısından mobil web siteleri ve mobil uygulamalar büyük öneme sahiptir.

Oba Et Lokantası internet ortamındaki yerini aldı

Oba Et Lokantası internet ortamındaki yerini aldı

Bölüm : Web Sitesi

1989'dan bu yana müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışan OBA Et Lokantası, web sitesi konusunda Akarenet'in tenknoloji,internet ve bilgi birikiminden yararlanmayı tercih etti. Yazılım ve tasarımı Akarenet tarafından geliştirilmiş web sitesi sade ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Van Devlet Tiyatrosu Yeni Sezona Yenilenmiş Sitesiyle Girdi

Van Devlet Tiyatrosu Yeni Sezona Yenilenmiş Sitesiyle Girdi

Bölüm : Web Sitesi

Türkiye'nin önemli devlet tiyatrolarından Van Devlet Tiyatrosu web siteni yenilerken Akarenet'in yazılım ve internet teknolojilerindeki birikiminden yararlanmayı tercih etti. Site sade tasarımının yanında kullanılan Jquery teknolojileri ile dikkat çekiyor.

Sempa Yurtdışı Eğitim Sitesi Yenilendi

Sempa Yurtdışı Eğitim Sitesi Yenilendi

Bölüm : Web Sitesi

1980'li yıllardan bugüne Türkiye'de Yurtdışı eğitim hizmeti veren en kurumlardan Sempa, hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. Web ortamında da kendini yenileyen sempa yazılım ve internet teknolojilerini kullanırken Akarenet'in tecrübesinden yararlanmayı tercih etti. Site kullanışlı ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor.

Kadıköyboks.com yayın hayatına başladı

Kadıköyboks.com yayın hayatına başladı

Bölüm : Web Sitesi

Kadıköy Boks Spor kulübü, sporu, sporcuyu, spor ahlakını önemseyen, tecrübeli antrönörleriyle başarılı boksörler yetiştirmiş, bu dalda Türkiye ve dünya şampiyonları çıkarmayı hedefleyen önemli bir spor okuludur. Kadıköy Boks web sitesi için Akarenet'in yazılım ve internet teknolojilerinden faydalanmayı tercih ediyor.

Pansiyonlar.com.tr Kaliteli ve Uygun Konaklama Hizmeti Sunuyor

Pansiyonlar.com.tr Kaliteli ve Uygun Konaklama Hizmeti Sunuyor

Bölüm : Web Sitesi

Pansiyonlar, içersinde yüzlerce pansiyonun yer aldığı, seçtiğiniz mekandaki pansiyonları, o bölgeye ve pansiyona ait özelliklere kolayca ulaşabileceğiniz bir platform sunuyor size.

Kuzeyglobal.com Gelişiyor Yenileniyor

Kuzeyglobal.com Gelişiyor Yenileniyor

Bölüm : Web Sitesi

Onlarca ülkeye thermoform makina ihracatı yapan kuzeyglobal.com sitesi yeni tasarımı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Hurdacidemirci.com : Geri Dönüşüm için İnternet Yaklaşımı

Hurdacidemirci.com : Geri Dönüşüm için İnternet Yaklaşımı

Bölüm : Web Sitesi

Hurdacidemirci.com hem kurumsal hem de bireysel olarak üye olabileceğiniz ücretsiz hurda ilanlarınızı yayınlayabileceğiniz, kendinize ait hurdaların foto galerilerini oluşturabileceğiniz, eklenmiş olan ilanlara mesaj göndererek teklif verebileceğiniz bir ilan sitesidir. ilanlara yayınlacağı başlangıç tarihi ve yayın süresi ekleyerek ilanlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Missvera 3 Dil Seçeneğiyle Yayında

Missvera 3 Dil Seçeneğiyle Yayında

Bölüm : Web Sitesi

İç giyim sektöründe faaliyet gösteren Missvera, kaliteli ve geniş ürün yelpzasini internet ortamında kadınlara sunarken Akarenet ile çalışmayı tercih etti. Sitede vücut çorabı, jartiyer, sütyen, sütyen takımı, korse, fantazi elbise gibi iç giyim ürünleri ve bunların modelleri, özellikleri tanıtılıyor.

MyModelAjans.com ile yeni yüzlere kolaylıkla ulaşın.

MyModelAjans.com ile yeni yüzlere kolaylıkla ulaşın.

Bölüm : Web Sitesi

Model, oyuncu, manken vb. ihtiyaçları karşılamak amacıyla casting ve tekstil firmalarının bu yöndeki ihtiyaçlarını gidermek amacıyla yola çıkan mymodelajans.com web sitesi yayın hayatına başladı. Site içerisinde çocuk, erkek ve kadın kategorilerinde prova mankeni, oyuncu, model ve fotomodel bilgilerine ulaşabilir, fotoğraflarını gözden geçirebilirsiniz. Sınırsız model tipi ve model eklenebilen sistem içerisinde detaylı arama ile aradığınıza hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Konventus.com web sitesi HTML5 teknolojisi ile yayında

Konventus.com web sitesi HTML5 teknolojisi ile yayında

Bölüm : Web Sitesi

Kongre ve etkinlik organizasyonlarınızı yaratıcı bir şekilde gerçekleştirmeyi amaç edinen Konventus Creative Event Company web sitesi konventus.com yayın hayatına başladı. Site içerisinde Konventus ekibi, projeleri ve hizmetleri hakkında bilgiler alabilirsiniz. Sektör ile ilgili çeşitli haber ve makaleleri KonventusBlog üzerinden paylaşarak takipçilerini bilgilendirmeyi amaçlıyor. Site yeni html teknolojisi HTML5, CSS3 ve JQuery teknolojileri kullanılarak geliştirilmiştir.

Cenk Metal & Zest Web Sitesi Yenilendi

Cenk Metal & Zest Web Sitesi Yenilendi

Bölüm : Web Sitesi

Cenk ve Zest markalarıyla 1989 yılından bu yana hizmet veren, 15'ten fazla ülkeye pişirme gereçleri ihraç eden Cenk Metal, web sitesini yenilerken AkareNet Bilişim, Yazılım ve İnternet Teknolojileri ile çalışmayı tercih etti. Yeni tasarımıyla dikkat çeken site, müşterilerine ürünlerini daha iyi sunabilmeyi ve hizmet kalitesini arttırmayı amaçlıyor.

Bonasera Turizm tatil seçenekleriyle yayında.

Bonasera Turizm tatil seçenekleriyle yayında.

Bölüm : Web Sitesi

Tüm yurtiçi ve yurtdışı, münferit ve grup organizasyonlarını gerçekleştiren, aynı zamanda uçak bileti ve vize alım hizmeleri veren Bonasera Turizm yayın hayatına Akarenet ile yeniden merhaba dedi. Yeni Tasarım ve yeni özellikleriyle dikkat çeken site ile tatil ve seyahatlerinizi kolayca planlayabilirsiniz. İstediğiniz tatil seçenekleri hakkında bilgi edinebilir, uçak biletinizi temin edebilirsiniz.

Eğitmenlerin Eğitim Portalı Macenta Training Akademi Yayında

Eğitmenlerin Eğitim Portalı Macenta Training Akademi Yayında

Bölüm : Web Sitesi

İngilizce eğitiminde Türkiye'de en önemli yabancı dil yayınevlerinden olan Macenta Publishing & Media'nın akademik portalı Akarenet tarafından yayın hayatına geçirildi. Macenta Training Akademi dil eğitmenlerinin eğitimi ve gelişimlerini desteklemeyi amaçlamaktadır. Portal içersinde kurslar, workshoplar, online seminerler, danışmanlık hizmetleri ile ilgili bilgiler, eğitmenlerin hakkında bilgiler, kurs ve workshop aktivitelerinin yer aldığı etkinlik takvimi bulunmaktadır. Portal üzerinden kayıt olup eğitimlere katılabilir ve eğitimlere ait döküman, video ve resimlere ulaşabilirsiniz.

Kuzeyglobal.com'a Rusça ve Arapça Dil Seçeneği Eklendi

Kuzeyglobal.com'a Rusça ve Arapça Dil Seçeneği Eklendi

Bölüm : Web Sitesi

Onlarca ülkeye thermoform makina ihracatı yapan kuzeyglobal.com sitesi yeni dil seçenenekleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Yazılımı ve tasarımı Akarenet tarafından geliştirilen siteye İngilizce ve Türkçe dil seçeneklerinin yanında Arapça ve Rusça dil seçenekleri eklenerek müşterilerine sunuldu.

Ezrasuites.com'a Arapça Dil Seçeneği Eklendi

Ezrasuites.com'a Arapça Dil Seçeneği Eklendi

Bölüm : Web Sitesi

Web tasarımı ve yazılımı Akarenet tarafından yapılan ezrasuites.com yeni bir dil seçenğiyle kullanıcılarına merhaba dedi. İngilizce ve Türkçe dil seçeneği ile hizmet veren ezrasuites.com artık üçüncü dil olarak Arapça ile kullanıcılarına hizmet verecek.

Pasabahcecigercisi.Com Akarenet ile Yayında

Pasabahcecigercisi.Com Akarenet ile Yayında

Bölüm : Web Sitesi

Paşabahçe Ciğercisi, İstanbul Beykoz'da 1963'ten bu yana müşterilerine sakatat ürünlerini üstün hizmet anlayışıyla sunan önemli bir işletmedir. Akarenet'in tecrüblerinden faydalanan Paşabahçe Ciğercisi web ortamındaki yerini aldı. Hakkında merak ettiğiniz tüm bu bilgilere http://pasabahcecigercisi.com adresinden ulaşabilirsiniz. Sitede satışı yapılan ürünlerin bilgilerine, resimlerine ve birçok yemek tariflerine ulaşabilirsiniz.

Alaçatı'da yaşam ve konaklama AkareNet ile bu sitede.

Alaçatı'da yaşam ve konaklama AkareNet ile bu sitede.

Bölüm : Web Sitesi

Piri Reis´in yufka denizli olarak nitelediği, İyonya kentlerinin en önemli dört tanesinden biri olan eski Osmanlı kasabası, İzmir ili Çeşme ilçesinin rüzgarıyla meşhur Alaçatı’nın rehberi, AkareNet ile internette. Alaçatı tarihi taş evleri ve dünyanın rüzgar sörfüne en elverişli plajları ile de tanınıyor. Alaçatı’yı özel kılan detayları barındıran site ayrıca Alaçatı’nın tarihçesi, sokakları, görebileceğiniz yerleri, otelleri, restoranları, sörf okulları, plajları, antikacıları vb bilgileri içeriyor.

Silabir Turizm web sitesi silabir.com.tr yayında.

Silabir Turizm web sitesi silabir.com.tr yayında.

Bölüm : Web Sitesi

Sılabir Turizm bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarında uygulayarak, topluma, çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğunun bilincinde devam ediyor. Personel, öğrenci ve turizm taşımacılığında en iyi kalite ve hizmet anlayışı içerisinde hizmet veren Sılabir Turizm, AkareNet ile internet dünyasındaki yerini aldı. silabir.com.tr adresinden firma hakkında bilgi alabilir personel ekibi ve kullanılan araçları inceleyebilirsiniz. Servis güzergahları ve öğrenci takip sistemini de barındıran site Web 2.0 teknolojileri kullanılarak tasarlanmıştır.

Macenta Publishing hizmeti Macenta Card web sitesi yayında

Macenta Publishing hizmeti Macenta Card web sitesi yayında

Bölüm : Web Sitesi

Macenta Publishing & Media yeniliklerine AkareNet ile devam ediyor. İngilizce eğitiminde uzman yayın evi Macenta Publishing & Media, verdiği hizmetin özen ve kalitesini Macentaclubcard.com web sitesi ile bir kez daha gösteriyor. Macenta club card hizmeti ile size, online eğitim programlarına erişimi, anlaşmalı kurumlardan yapacağınız alışverişlerde size özel indirimleri ve çeşitli hediyeler kazanma şansını sunuyor.  

Bilet portalı Bilettebilet.com AkareNet ile yenilendi.

Bilet portalı Bilettebilet.com AkareNet ile yenilendi.

Bölüm : Web Sitesi

BAB Group bünyesinde A Grubu TÜRSAB ve IATA  üyesi seyahat acentesi olarak faaliyet gösteren Barşan Turizm iştiraklerinden olan Bilettebilet.com internet sitesi, AkareNet ile yenilendi. Site Atlanta’dan Papua Yeni Gine’ye kadar binlerce hava alanı seçeneğine sadece bir siteden ulaşma imkanı sağlıyor. Bilettebilet.com ile ekonomik yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satın almak daha kolay ve hızlı. 

Barşan Turizm kurumsal web sitesi AkareNet tarafından yenilendi.

Barşan Turizm kurumsal web sitesi AkareNet tarafından yenilendi.

Bölüm : Web Sitesi

Dünyanın en dinamik sektörü turizm sektörünün Türkiye'deki öncü firmalardan Barşan Turizm kurumsal web sitesi AkareNet tarafından güncellendi. Yeni tasarım ve özellikleriyle hizmet sunmaya başlayan sitede, yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizi planlamak artık daha kolay. Ekonomik yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, tatil seçenekleri, vize işlemleri, araç kiralama,atıl evlerin ekonomiye kazandırılması, her türlü yurt içi ve dışı organizasyonlar, VİP hac ve umre programları gibi çeşitli konularında faaliyet gösteren Barşan Turizm, müşterilerini yeni sitesiyle müşteri memnuniyetine öncelik vermiştir.

Ümraniye Belediyesi ve Marmara Üniversitesi'nin sponsorluğunda 20yilsempozyumu.org web sitesi yayında

Ümraniye Belediyesi ve Marmara Üniversitesi'nin sponsorluğunda 20yilsempozyumu.org web sitesi yayında

Bölüm : Web Sitesi

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde Bağımsızlıklarının 20.Yılında Türk Cumhuriyetleri ve Türkiye ile İlişkileri Uluslararası Sempozyumu web sitesi internet erişimine açıldı. AkareNet tecrübesiyle oluşturulan siteden sempozyumun konusu amacı ve hedeflari hakkında bilgi alabilir, bilim kurulu, düzenleme kurulu, iletişim, tebliğ özetleri, katılımcıların kısa özgeçmişleri ve detaylı yer bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bütün seyahat ve tatil seçenekleriyle Tatilcity.com.tr

Bütün seyahat ve tatil seçenekleriyle Tatilcity.com.tr

Bölüm : Web Sitesi

Barşan Turizm bünyesinde hizmet veren Tatilcity yeni tasarımı ve özellikleriyle tatilseverlerle buluştu. Müşterilerine hızlı, ekonomik uçak biletleri, renkli tatil seçenekleri ve araç kiralama hizmeti sunan Barşan web sitesinin tasarımı ve geliştirilmesi aşamasında Akarenet'i tercih etti.

Kardeşler Alüminyum internet sitesi yayında

Kardeşler Alüminyum internet sitesi yayında

Bölüm : Web Sitesi

2002 yılında kurulan cephe giydirme, granit seramik kaplama, kalesinterflex kaplama ve klinker kaplama konusunda edindiği tecrübeyi binalarda çağdaş sanatla buluşturan önemli firmalardan biri olan Kardeşler Aluminyum web çözümlerinde Akarenet'i tercih etti.

Ezra Suites Sitelerine Yeni Tasarım ve Yeni Özelllikler

Ezra Suites Sitelerine Yeni Tasarım ve Yeni Özelllikler

Bölüm : Web Sitesi

Dünyanın en büyük kentlerinden biri olan, ticaret ve sosyal hayatın nabzını tutan İstanbul'da, sizlere ev rahatlığını sunan ve konforlu bir konaklama imkanı sağlayan Ezra Suites değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için web site yazılım ve tasarımlarını Akarenet Bilişim Yazılım ve İnternet Teknolojileri olarak yeniledik.

Iphone, Blackberry gibi Mobil Cihazlara Özel Web Site Uygulamaları

Iphone, Blackberry gibi Mobil Cihazlara Özel Web Site Uygulamaları

Bölüm : Web Sitesi

İnternet teknolojisi hayatımızın neredeyse tamamında yer almaya başladı. Alışverişimizi internetten yapıyor, dizi ve filmlerimizi izliyor, müziğimizi dinliyoruz. Hastalandığımızda bile ilk internete başvuruyoruz. İnternetin bu kadar hızlı hayatımızda yer almasıyla birlikte, interneti yanımızda taşıma ihtiyacı doğdu. Bilgisayarlarımızı taşıma zorluğu ile artık akıllı telefonlar en önemli internet erişimi kaynağı haline geliyor.Artık mobil cihazlarla, nerede olursak olalım ihtiyaç duyduğumuz bilgiye daha hızlı bir şekilde erişebiliyoruz.

Akdeniz'in gözde eğlence mekanı Albatros Beach Club'a yeni web sitesi

Akdeniz'in gözde eğlence mekanı Albatros Beach Club'a yeni web sitesi

Bölüm : Web Sitesi

Mersin Kızkalesi'nin en gözde eğlence mekanı Albatros Beach Club, internetteki yerini aldı. Gece kulübü, restoron, bar, yatçılık vb. konularda faliyet gösteren Albatros Beach Club etkinliklerinden faydalanmak istiyorsanız  internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Türkiye'de ölmeden önce görülmesi gereken yerler arasındaki Kızkalesi denizi, eğlencesi, vazgeçilmez akdeniz yemekleri kumsalı ile sizleri bekliyor. Unutulmaz tatiller arasına girecek olan Kızkalesi ziyaretlerinizi akşamları müthiş bir eğlence ile süslemek istiyorsanız Kızkalesinin en eğlenceli mekanı Albatros Beach Club'ta eğlenmeden gitmeyin.

Aysa Jeneratör daha iyi hizmet için web sitesini yeniledi

Aysa Jeneratör daha iyi hizmet için web sitesini yeniledi

Bölüm : Web Sitesi

  Aysa Jeneratör enerji ve jeneratör sektöründe uzun yıllar çalışmış kişilerce kurulmuş olan Türkiye'nin  konusunda en önemli kuruluşlarından biridir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş olan Aysa Jeneratör çağımızın en önemli gereksinimi olan internet teknolojisi ile ilgili geliştirme ve hizmetlerine sürekli devam ediyor. Aysa Jeneratör, internet standartlarını konusunda Akarenet tecrübesi ile birlikte web sitelerini yenileme yolunda ilk adımı atmış bulunuyor.

Lojistik lideri Sabay Taşımacılık internet sitesini yeniledik.

Lojistik lideri Sabay Taşımacılık internet sitesini yeniledik.

Bölüm : Web Sitesi

Türkiye'nin en önemli lojistik firmlarından biri olan Sabay Taşımacılık yeni yüzüyle tekrar internette. Sabay Taşımacılık, kara taşımacılığı, deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı, demir yolu taşımacılığı, proje taşımacılığı, gemi acenteliği ve gümrükleme konularında yıllardır hizmet veren köklü kimliğiyle yeni görünüm ve özellikleriyle müşterilerini daha fazla bilgilendirmeyi amaçlıyor. Yeni site ile artık çok daha hızlı teklif alabilecek, daha fazla iletişim ve etkileşime geçebileceksiniz.

Uluer Mimarlık sitesi yeni arayüz ve yeni özellikleriyle yayında

Uluer Mimarlık sitesi yeni arayüz ve yeni özellikleriyle yayında

Bölüm : Web Sitesi

Türkiye'nin önde gelen dış cephe ve yapı üreticisi Uluer Mimarlık Yapı Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. yeni arayüz ve yeni özellikleriyle yeniden yayınlandı. AkareNet tarafından gerçekleştirilen projede uluermimarlik.com ziyaretçilerinin sektördeki yeniliklerden ve Uluer Mimarlık çalışmalarından haberdar olması hedefleniyor.

Sander.com.tr'ye yeni tasarım yeni modüller

Sander.com.tr'ye yeni tasarım yeni modüller

Bölüm : Web Sitesi

15 yıllık tecribesiyle Türkiye'nin en önemli dış cephe, wc kabin ve aksesuar üreticisi ve uygulayıcısı olan Sander Mimarlık web sitesi, yeni tasarımı ile yayında. Sistemdeki mevcut modüller geliştirildi ve bunlara yeni modüller eklendi. Kurumsal kimlik çalışmalarından sonra yeniden tasarlanan site ile kurumdan daha fazla bilgi sahibi olabileceksiniz. Sander Mimarlık'ı artık facebook üzerinden de takip edebilmek mümkün.

Ezra Suites İstanbul'da ailenize ev konforunu yaşatacak.

Ezra Suites İstanbul'da ailenize ev konforunu yaşatacak.

Bölüm : Web Sitesi

İstanbul dünyanın en büyük kentlerinden biri. Türkiye'de ticaret ve sosyal etkinliklerin nabzını tutan İstanbul milyonlarca kişi tarafından sürekli ziyaret ediliyor. Ezra Suites İstanbul'a gelen ailelere konforlu bir konaklama imkanı veriyor. Evinizin rahatlığını size sunan Ezra Suites daire ve lokasyon sayısını hergeçen gün artırmaya devam ediyor.  

İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı sitesi meralincizaim.com yayında

İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı sitesi meralincizaim.com yayında

Bölüm : Web Sitesi

İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Meral İnci Zaim'in kişisel internet sitesi Akarenet tarafından oluşturuldu. Site içerisinde İnci Ailesi ile ilgili çeşitli bilgi ve fotoğrafların yanısıra İnci Holding ile ilgili gelişmeler ve yürütülen sosyal sorumluk projeleri ile ilgili haberler bulunmaktadır.  

Minyatür Teknoloji internet çözümünde AkareNet'i seçti.

Minyatür Teknoloji internet çözümünde AkareNet'i seçti.

Bölüm : Web Sitesi

Minyatur Teknoloji Bilişim alanında danışmanlık ve tederik hizmetleri vererek çözümler üretiyor. İnternet çözümünde AkareNet'i tercih eden Minyatur Teknoloji ağırlıklı olarak bilişim teknolojileri konusunda kurumsal sistem donanımları ve danışmanlığı üzerinde faliyet gösteriyor.

Macenta Publishing - Media internetteki yerini aldı.

Macenta Publishing - Media internetteki yerini aldı.

Bölüm : Web Sitesi

Türkiye'nin İngilizce eğitimi konusunda en önemli yayın evi olan Macenta Publishing & Media bilişim ve internet çözümlerini AkareNet ile geliştiriyor. Portal içerisinde kendi üretimi olan çok özel yayınların yanı sıra konusunda dünya lideri olan Macmillan Publishing kataloğunuda bulunduruyor.

Kuzey Form bilişimde AkareNet'i tercih ediyor

Kuzey Form bilişimde AkareNet'i tercih ediyor

Bölüm : Web Sitesi

Önemli plastik işleme makinaları üreticilerinden Kuzey Form sitesini AkareNet ile yeniledi. Site de bir AkareNet standartı olan dil desteği ile yurt dışındaki potansiyel müşterilerin bilgilendirmesi hedef alınıyor.  

Koza Medya internet sitesini yeniledik

Koza Medya internet sitesini yeniledik

Bölüm : Web Sitesi

Televizyon reklamcılığının en önemli ajanslarından Koza Medya sitesini AkareNet ile yeniledi. Site de AkareNet standartı iki dil desteği ile yurt dışındaki potansiyel müşterilerini de bilgilendirmesi hedeflendi.   Sitenin öne çıkan özelliği yönetilebilir Video Sistemine sahip olması. Böylece çalışmalarını Video formatı ile sitesinden paylaşabiliyor.  

Değirmenci Mühendislik web sitesi yayında

Değirmenci Mühendislik web sitesi yayında

Bölüm : Web Sitesi

Yurt dışı ve yurt içinde çeşitli inşaat ve çözüm faliyetleri sürdüren Değirmenci Mühendislik web sitesi projesinde AkareNet'yi tercih etti. İki dil desteği ile yurt dışındaki olası müşterilerini de bilgilendirmesi hedeflendi.

Ayhan34, Yaş Sebze Meyve ve Gıda Sanatı

Ayhan34, Yaş Sebze Meyve ve Gıda Sanatı

Bölüm : Web Sitesi

Ayhan34 tarım ürünleri ithalat ihracat mümessillik sanayi ve ticaret ltd. şirketi; Avrupa ülkeleri basta olmak üzere; bir çok ülkeye yaş sebze ve meyve ihracatı yapan bir kuruluştur. Kuruluşumuz sebze ve meyve sektörünün önde gelen isimlerindendir. Ayhan34, Avrupa Standartlarında ihracat yapabilmek için yeni ekipman ve makinelerle üretimini düzenli olarak güçlendirmektedir. Meyvelerden; kiraz, üzüm, şeftali. Narenciyelerden; mandalina, portakal, limon, greyfurt.Sebze çeşitlerinden de domates ve sezonluk ürünler üzerine çalışmaktadır.

Arya Turizm web sitesi ile fark yarattı

Arya Turizm web sitesi ile fark yarattı

Bölüm : Web Sitesi

Büyük bir heyecan ve istekle ulaşıma yeni soluklar getirmek için temellerini attığımız şirketimiz,her yeni günde onlarca insanı güven ve huzur duyğusuyla işyerlerine,okullarına kısaca sevdiklerine kavuşturuyor.

Kuzey Global dış ticaretini web üzerinden sürdürüyor

Kuzey Global dış ticaretini web üzerinden sürdürüyor

Bölüm : Web Sitesi

Our factory has 20 years of experience in Manufacturing thermoforming Machinery for production  of plastic disposable cup, plates and their lids. Since it has been established, Our Factory always updates its tecnology, develops ist quality, and increases number of machine types.

Olimpos Yayınları okunacak kitaplarıyla sizleri beklilyor

Olimpos Yayınları okunacak kitaplarıyla sizleri beklilyor

Bölüm : Web Sitesi

New York Times’ın “Best Sellers” olarak dünya piyasasına lanse ettiği; aşk, macera, gerilim ve polisiye romanları da yayınlarımız arasında bulunuyor. Özenle çevirisini yaptırdığımız romanlarımızı da Olimpos Yayınları olarak sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz….

Grup Yayıncılık yayınları artık web sitesinde.

Grup Yayıncılık yayınları artık web sitesinde.

Bölüm : Web Sitesi

Gezi kitapları için kat ettiğimiz yol yaklaşık Ekvator boyu… Gerek kitabımızdaki oteller, gerekse kitapla birlikte verilen “Prestige Card” avantajları bizi piyasada haklı bir yere getirmenin mutluluğunu yaşatıyor.

Megs Kuaförden hem bilgi hem hizmet

Megs Kuaförden hem bilgi hem hizmet

Bölüm : Web Sitesi

1999 yılında Ataköy Atrium Alışveriş Merkezinde kurulan meg's Kuaför’de Bakım ihtiyaçlarınızı uzman kadromuz ile rahat salonumuzda, gerçekleşmesi için hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyetinin, kalitenin ve hijyenin ön planda tutulduğu salonumuzda siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Çetinkale Sigorta'dan internet hizmeti

Çetinkale Sigorta'dan internet hizmeti

Bölüm : Web Sitesi

Müşterilerimize hizmeti ; kusursuz ve yüksek kalite standartlarında sunmak , ayrıcalıklı servis ile değer katmaktır. Başarının sırrının müşteri odaklı olduğu gerçeği tüm çalışanlarınca benimsenmiş , müşteri odaklı çalışma prensibine ilke edinmişizdir.İşimiz değerlerinizi korumak kötü günde en güvenilir dostunuz olmaktır.

Sander Group sitesini yeniledi

Sander Group sitesini yeniledi

Bölüm : Web Sitesi

SANDER YAPI; Tüm etkinliklerini müşteri memnuniyeti odaklı yürütüp; Müşteri ve çalışanlarının memnuniyetini ilkeli olarak yükselterek büyüyen, sektöründe farklılaşan, yasa ve mevzuatlara uyan ve insan emeğine saygı duyan bir firma olmayı, İnsan kaynağını geliştirmeyi ve eğitimli personeli ile ürün gamını yenileme ve iyileştirmeyi,

Konaklamaevleri.com Türkiye'deki evleriniz

Konaklamaevleri.com Türkiye'deki evleriniz

Bölüm : Web Sitesi

Türkiye’nin ilk “Butik Oteller” kitabıyla karşınızdayız! Yaklaşık 28 bin kilometre yol kat ettik, Türkiye’nin pek çok yerini gezdik, gittiğimiz yerlerde “özel” konaklama adresleri belirledik ve ilk etapta 250 oteli seçerek, sizin için elinizin altından hiç ayırmayacağınız rehber bir konaklama kitabı hazırladık. Bu kitaptan gerçekten faydalanabilmeniz için öncelikle bizim gibi tatil köyleri ve devasa 5 yıldızlı otellerden hoşlanmamanız, hatta sıkıcı bulmanız gerekiyor. Çünkü sayfalarımızda dış görünüm ve mantık itibarıyla böyle otellere rastlayamayacaksınız.

Butikotellerrehberi.com.tr tatilden önce ziyaret edin

Butikotellerrehberi.com.tr tatilden önce ziyaret edin

Bölüm : Web Sitesi

Türkiye’nin ilk “Butik Oteller” kitabıyla karşınızdayız! Yaklaşık 28 bin kilometre yol kat ettik, Türkiye’nin pek çok yerini gezdik, gittiğimiz yerlerde “özel” konaklama adresleri belirledik ve ilk etapta 250 oteli seçerek, sizin için elinizin altından hiç ayırmayacağınız rehber bir konaklama kitabı hazırladık. Bu kitaptan gerçekten faydalanabilmeniz için öncelikle bizim gibi tatil köyleri ve devasa 5 yıldızlı otellerden hoşlanmamanız, hatta sıkıcı bulmanız gerekiyor. Çünkü sayfalarımızda dış görünüm ve mantık itibarıyla böyle otellere rastlayamayacaksınız.

Butikoteller.com.tr Türkiye'nin tatil rehberi

Butikoteller.com.tr Türkiye'nin tatil rehberi

Bölüm : Web Sitesi

Türkiye’nin ilk “Butik Oteller” kitabıyla karşınızdayız! Yaklaşık 28 bin kilometre yol kat ettik, Türkiye’nin pek çok yerini gezdik, gittiğimiz yerlerde “özel” konaklama adresleri belirledik ve ilk etapta 250 oteli seçerek, sizin için elinizin altından hiç ayırmayacağınız rehber bir konaklama kitabı hazırladık. Bu kitaptan gerçekten faydalanabilmeniz için öncelikle bizim gibi tatil köyleri ve devasa 5 yıldızlı otellerden hoşlanmamanız, hatta sıkıcı bulmanız gerekiyor. Çünkü sayfalarımızda dış görünüm ve mantık itibarıyla böyle otellere rastlayamayacaksınız.

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2021 | AkareNet