Facebook Uygulamaları

Facebook Türkiye'de her kesimden insanın kullandığı en önemli sosyal iletişim platformu olarak her geçen gün hayatımızda daha önemli bir yer alıyor. Facebook'ta herhangi bir aktivitede bulunmadan geçirdiğimiz günlerin sayısı oldukça azdır. Bu haliyle facebook kurum ve işletmeler için kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir platform.
 
Facebook tanıtım ve etkinler için çok fazla alternatif sunuyor. Sayfalar, gruplar ve uygulamalar bu platform kullanıcıları için pazarlama aracı olarak kullanılabilir.

AkareNet Bilişim, Yazılım ve İnternet Teknolojileri olarak kurum veya işletmelerinize özel, sizi en iyi ifade edecek sayfa ve uygulamalar ile tanıtım imkanı sunuyoruz. Sizinle birlikte karar verebileceğimiz uygulamalar ile sosyal pazarlamanın nimetlerinden faydalanmanızı sağlayabiliriz.

Ucuzauc.com: Facebook Uygulaması

Ucuzauc.com: Facebook Uygulaması

Bölüm : Facebook Uygulamaları

Ucuzauc.com'un da artık facebook uygulaması var. Bu uygulama ile facebook'tan çıkış yapmadan uçak bileti kampanyalarına bakabilir, uçak bileti satın alabilir ve arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Uçak bileti almanın en kolay yolu ucuzauc.com. Uygulamaya https://apps.facebook.com/ucuzauc/ adresinden erişebilirsiniz.

AkareNet Kelime Avcısı ile Bildiğiniz İngilizce Kelime Sayısını Arttırın

AkareNet Kelime Avcısı ile Bildiğiniz İngilizce Kelime Sayısını Arttırın

Bölüm : Facebook Uygulamaları

 En önemli sosyal paylaşım platformu facebook api'lerini kullanarak geliştirdiğimiz AkareNet Kelime Avcısı oyunu beta sürümü ile yayında. Uygulamayı kullanarak istediğiniz kadar ingilizce kelimenin türkçe karşılığını bulmaya çalışabilirsiniz. Henüz beta sürümü yayınlanan uygulamada sürekli günceleme yaparak sizlere farklı sürprizler yapmayı planlıyoruz. Hazırlıklı olun!...

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2021 | AkareNet