Hediyemiyapcam.com ile Kendi Tabağınızı Kendiniz Tasarlayın

Bölüm : E-Ticaret | Yazdırın

|

Yazılım altyapısı ve tasarımı Creamobile Bilişim Teknolojileri farkıyla geliştirilen hediyemiyapcam.com özellikleriyle diğer e-ticaret sistemlerinden ayrılıyor. Kullanıcılar yönetim panelinden eklenmiş hazır ürünleri satın alabileceği gibi kendi ürününü kendi tasarlayıp satın alabilmektedir.

Basit editörü sayesinde tasarım yapılmamış standart tabaklardan birini seçebilir, üzerine arka plan resmi, resim efekti, yazı, desen ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz yazının font ve renk özelliklerini değiştirerek dilediğiniz şekilde tabağınızı oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş arama bölümünü kullanarak isteğiniz ürünlere kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Hediyemiyapcam.com’un e-ticaret sisteminde birçok modül bulunmaktadır. Sınırsız ürün ve kategorisi ekleyebilir ve bu ürünlere dilediğiniz kadar özellik tanımlayabilirsiniz. Sistem içersinde; İçerik ve içerik kategori yönetimi, ürün ve ürün kategori yönetimi, banner yönetimi, ürün özellikleri yönetimi, ürün grupları yönetimi, yorum yönetimi, anket yönetimi, para birimleri yönetimi, satış takip modülü, site tanımları, Google description ve Google keywords bulunmaktadır.

Site W3 validatordan geçirilerek olası tarayıcı hatalarının önüne geçilmiştir. Google SEO uyumlu olarak geliştirilen sistem W3 dünya standartlarına uygun olarak XHtml semantik yapıda kodlanmıştır. Her ürün ve içerik sayfaları için otomatik olarak anahtar kelime üreten yazılım altyapısı sayesinde arama motorlarında sayfalar kolayca indekslenmekte ve bulanmaktadır.

Siteyi http://hediyemiyapcam.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2020 | AkareNet