Bsabilgi.com.tr E-ticaret Platformu Yayında

Bölüm : E-Ticaret | Yazdırın

|

1995 yılından bugüne yazılım sektöründe hizmet veren BSA, geliştirdiği yazılımları müşterilerine sunarken Akarenet’in e-ticaret tecrübesinden faydalanmayı tercih ediyor. E-ticaret yazılım altyapısı ve tasarımı Akarenet tarafından hazırlanan sistem içersinde sitenizi kolayca yönetebileceğiniz bir gelişmiş bir CMS ve E-ticaret uygulaması mevcuttur.

Site üzerinden ürünlere, haberlere ve BSA yazılımla ilgili kurumsal ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Gelişmiş arama bölümünü kullanarak isteğiniz ürünlere kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Bsabilgi.com.tr’nin e-ticaret sisteminde birçok modül bulunmaktadır. Sınırsız ürün ve kategorisi ekleyebilir ve bu ürünlere dilediğiniz kadar özellik tanımlayabilirsiniz. Sistem içersinde; İçerik ve içerik kategori yönetimi, ürün ve ürün kategori yönetimi, banner yönetimi, ürün özellikleri yönetimi, ürün grupları yönetimi, yorum yönetimi, anket yönetimi, para birimleri yönetimi, satış takip modülü, site tanımları, Google description ve Google keywords bulunmaktadır.

Site W3 validatordan geçirilerek olası tarayıcı hatalarının önüne geçilmiştir. Google SEO uyumlu olarak geliştirilen sistem W3 dünya standartlarına uygun olarak XHtml semantik yapıda kodlanmıştır. Her ürün ve içerik sayfaları için otomatik olarak anahtar kelime üreten yazılım altyapısı sayesinde arama motorlarında sayfalar kolayca indekslenmekte ve bulanmaktadır.

Siteyi http://bsabilgi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2020 | AkareNet