Efes Optik ürünlerini artık internet üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bölüm : E-Ticaret | Yazdırın

|

Türkiye'nin en önemli gözlük ve güneş gözlüğü üreticisi Efes Optik ürünlerini AkareNet web çözümü üzerinden tanıtıyor. Sitede sekiz kategori bulunan yüzlerce ürün mevcut. İngilizce ve Türkçe dil seçenkeleri ile Efes optik üretimlerinden kullanıcı ve distribütörlerini haberdar etmeyi planlıyor.

 

Sistemde gelişmiş ürün kategori sistemi mevcut. Sınırsız alt kategori oluşturulmasına imkan veriyor. İstenilen  ürünlerde indirime gidilerek kampanya yapılması sağlanabiliyor.

Web 2.0 teknolojileri kullanılarak tasarlanan sitede birçok modül mevcut. Sistem içerisinde İçerik Yönetimi, Kategori Yönetimi, Yorum Yönetimi, Anket Yönetimi, Banner Yönetimi, Site içi Arama, Site Profil ve Google Description ve Google Keywords kolaylıkla yönetilebiliyor.

İçerik ve ürünler içerisindeki resimler istenirse büyük halleri ile açılabiliyor (Light Box). Sistem sınırsız içerik ve kategoriye destek veriyor. Sistem standart anahtar kelimeler dışında içeriğe göre otomatik keywords üreterek SEO (Search Engine Optimizasyon) optimizasyonu destekliyor.

Dünya standartlarında XHTML ve CSS kullanılarak W3 validator taramasından hatasız geçmesi sağlandı.

http://efesoptik.com

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2020 | AkareNet