Cenk Metal yeni ve daha fazlasıyla AkareNet ile internette

Bölüm : E-Ticaret | Yazdırın

|

Cenk ve Zest markalarıyla 1989 yılında bu yana yapışmaz mutfak eşyaları sektöründe hizmet veren Türkiye'nin en önemli üreticilerinden biri. Cenk Metal, kalitesiyle birlikte, ürün çeşitlerini de her tip nihayi tüketicinin ihtiyacı karşılayarak her geçen gün zenginleştirmektedir. Ürünlerini Cenk ve Zest olarak iki marka altında iç ve dış pazarlara sunan Cenk Metal, yurttdışı pazarları için tasarlanan Zest markalı ürünlerini gelen talepler doğrultusunda iç pazara da sunmuştur.

Ürünlerini Türkiye'ye ulaştıran Cenk Metal, bunun yanı sıra üretiminin önemli bir kısmını da yurtdışına ihraç etmektedir. 15'den fazla ülkeye Cenk ve Zest marka pişirme gereçleri ihraç edilmektedir.

Ürünlerini, kurumsal ve sektörel bilgileri daha müşterileri ile yoğun olarak paylaşma ihtiyacı ile birlikte internet sitelerinde çağın gerektirdiği geliştirmeleri AkareNet Bilişim, Yazılım ve İnternet Teknolojileri ile birlikte uyuglamayı tercih etti.

Site içerisinde ürün, kurumsal ve sektörel haberlerin yanı sıra, mutfakta vakit geçirmeyi sevenler gurmeler için biribirinde lezzetli yemek tarifleride bulunuyor.

Web 2.0 teknolojileri kullanılarak tasarlanan sitede birçok modül mevcut. Sistem içerisinde İçerik Yönetimi, Kategori Yönetimi, Yorum Yönetimi, Anket Yönetimi, Banner Yönetimi, Site içi Arama, Site Profil ve Google Description ve Google Keywords kolaylıkla yönetilebiliyor.

İçerik ve ürünler içerisindeki resimler istenirse büyük halleri ile açılabiliyor (Light Box). Sistem sınırsız içerik ve kategoriye destek veriyor. Sistem standart anahtar kelimeler dışında içeriğe göre otomatik keywords üreterek SEO (Search Engine Optimizasyon) optimizasyonu destekliyor.

Siteyi www.cenkmetal.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2020 | AkareNet