Türkiye'nin En İyi Kitabevi Simurg Kitabevi'nin E-ticaret Sitesini Yeniledik

Bölüm : E-Ticaret | Yazdırın

|

Simurg kitabevi bünyesinde hizmet veren Simurg.com.tr yeni tasarımı, yeni yazılımı ve yepyeni özellikleriyle kitapseverlerle buluştu. Akarenet farkıyla geliştirilen site, yurtiçinden ve yurtdışından kitap dostu bütün kullanıcılarını en iyi hizmeti vererek ağırlıyor. 2 yıl üst üste Türkiye'nin en iyi kitapevi seçilen sahaf kitabevi, yayınevi ve müzayede olarak hizmet veren Simurg, içersinde 130.000'den fazla kitap, mecmua, ansiklopedi gibi yayınlar barındırıyor. Türkiye'nin en önemli kitap arşivlerinden birine sahip Simurg.com.tr internet sitesi içersinde mevcut yayınlarla ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilir ve bunları satın alabilirsiniz.

Simurg.com.tr e-ticaret sitesinde farklı özelliklere sahip çok fazla kategori, yüzlerce tür içersinde onbinlerce yayın bulunmaktadır. Gelişmiş arama seçenekleriyle istediğiniz özelliğe göre arama yapabilir, bulmak istediğiniz ürüne hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Siteden ve yeni eklenen ürünlerden haberdar olmak için e-bülten'e mailinizi kaydedebilirsiniz.

Akarenet tarafından tasarlanan ve geliştirilen yazılım Web 2.0 standartlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Bu e-ticaret yazılımında gelişmiş bir içerik yönetim sistemi kullanılmıştır. Sitede yer alan her bir nesne ve içerik yönetici tarafından rahatça kontrol edilebilmekte, güncellenebilmektedir. Yazılımda kullanılan modüllerden bazılar şunlardır; çoklu dil desteğini sağlaycak dil tanımlamaları, para birimleri, kategori yönetimi, banner yönetimi, kullanıcı yönetimi, yorum yönetimi, satış takip sistemi, Ürün özellik yönetimi, ürün kategori yönetimi, kampanyalar, anket yönetimi, kategori sıralama ve daha fazlası.

Türkiye'nin Entellektüel Birikimine www.simurg.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

12/30/2011 3:11:09 AM İbrahim Yılmaz

Bugün eserinizde gezinirken gizli gizli gurur duyduğumu fark ettim, çok sevindim. Elleriniz dert görmesin..

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2021 | AkareNet