Sorunsuz E-ticaret AkareTicaret

Bölüm : E-Ticaret | Yazdırın

|

Akarenet’in e-ticaret portalı akaticaticaret.com yayın hayatına başladı. Gelişmiş bir yönetim paneline sahip akareticaret e-ticaret portallarının etkili ve kullanışlı modülleri ile yüzbinlerce ürünü internet ortamında pazarlayabilirsiniz. Akareticaret’i diğer e-ticaret yazılımlardan ayıran en önemli farkı sınırsız sayıda ürün ve sayfa ekleme özelliğine sahip olması ve çok kısa zaman içersinde google ve diğer arama motorlarında indekslenmesidir. E-ticaret yazılımları içersinde Seo konusunda önemli bir yere sahip olan akareticaret portalının modülleri ve bunların özellikleri aşağıda kısaca açıklanmıştır.

www.akareticaret.com adresinden e-ticarete erişebilirsiniz.

  

 

Site Yöneticileri Tanımlama Modülü: Mevcut site yöneticilerini, bilgilerini görebilir, aktif ya da pasif hale getirebilir, sınırsız yönetici ekleyebilirsiniz. Dil Seçenekleri Modülü: Bu modülü kullanarak sitenizin kaç dile hitap edeceğini belirleyebilirsiniz. Sınırsız dil desteği ile siz de kitlenizi genişletebilir, dünyaya açılabilirsiniz.Para Birimleri Modülü: Bu modülden e-ticaret sitenizde hangi para birimlerinin kullanılacağını belirleyebilirsiniz. Dolar, Euro ve Türk Lirasının yanında diğer para birimleri ile de rahatça elektronik ortamda satış yapabilirsiniz.

 


Sayfa Yönetimi Modülü: Sitenize eklediğiniz makale, haber yahut şirketinizle ilgili kurumsal bilgilerin bulunduğu sayfaların içeriklerini kolayca kontrol edebilir, sınırsız içerik ekleyebilir, silebilir ve güncelleyebilirsiniz.
İçerik Kategori Yönetim Modülü: Sitenize eklediğiniz yazıları ortak özelliklerine göre belli gruplarda toplayabilirsiniz. Bu modülden içeriklerinizi toplayacağınız kategorileri belirleyebilir, yeni kategori ekleyebilir, güncelleyebilir, silebilirsiniz. Ürünlerinizin sistematik olarak bir arada olmasını sağlayan bu modül size büyük kolaylıklar sağlıyor.


Yorum Yönetim Modülü: Sitenizde yapılan yorumları görmek için bu modülü kullanabilirsiniz. Hangi içeriğe ya da ürüne kim tarafından yorum yapıldığını, rating puanını görebilirsiniz. Yorumları kolayca silebilir, aktif ya da pasif hale getirebilirsiniz. Yorumlar üzerinde değişikler yapabilirsiniz.Anket Yönetim Modülü: Kullanıcıların bir konuda ne düşündüğünü tespit etmek önemlidir. Bu modülle bilgilenmek istediğiniz anket sorularını ekleyebilir, anket seçeneklerini kolayca belirleyebilirsiniz. İstediğiniz tarihte anketi pasif edebilir, yeni anketler yapabilirsiniz. Ayrıca bu sayfada kullanıcıların anketin hangi seçeneğine ne kadar oy vermiş kolayca görebilirsiniz.
Banner Yönetim Modülü: Siteniz açıldığında kullanıcıların dikkatini çeken ilk nesne iyi bir banner olabilir. Kullanıcıların kısa zamanda bir konuda bilgilendirilmesi için bu modül oldukça kullanışlı. Bu panelden banner seçebilir, yönlendirilmesini istediğiniz adresi ekleyebilirsiniz.


Ürün Özellik Yönetim Modülü: E-ticaret sitenizde satmak istediğiniz ürünlerin özelliklerini bu panelde ekleyebilirsiniz.Ürün Grupları Yönetim Modülü: Benzer özelliklere sahip ürünlerinizin bir arada olmasını sağlayan bu panelden ürün grupları ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz.
Ürün Kampanya Modülü: Sitenizde yer alan ürünlere yapılan kampanyalar oldukça önemlidir. Bu modülü kullanarak yapmak istediğiniz kampanyaları belirleyebilirsiniz.
Ürün Yönetim Modülü: Satışını yapacağınız ürünlerin içeriklerini, resimlerini, daha önce belirlediğiniz özelliklerin neler olduğunu, bu üründe yapmak istediniz kampanyayı bu modülü kullanarak kolayca yapabilirsiniz. Sınırsız ürün ekleyebilir, silebilir ve ürünler üzerinde değişikler yapabilirsiniz.


Kategori Sıralama Modülü: Ürünler için yaptığınız kategorilerin sitede hangi sıra ile gözükmesini istiyorsanız buradan yapabilirsiniz. İstediğiniz kategoriyi sürükle bırak yöntemi ile hareket ettirebilirsiniz.
Kullanıcı Yönetim Modülü: Sitenize üye kullanıcıların bilgilerini bu modülü kullanarak görebilirsiniz. İstediğiniz kullanıcıyı pasif edebilir, silebilir, üye sayfasına girmeden buradan yeni kullanıcılar ekleyebilirsiniz. Kullanıcıların en son hangi tarihte siteye giriş yaptığını, toplamda kaç kez ziyaret ettiğini öğrenebilirsiniz.Satış Takip Modülü: Kullanıcıların satın aldıkları ürünlerin takibini bu modülden yapabilirsiniz. Hangi ürünleri satın aldığını, toplam tutarın ne kadar olduğunu, teslimat ve fatura adres bilgilerini görebilirsiniz. Kullanıcıyı siparişin kargoya verilip verilmediğine, ödeme yapılıp yapılmadığına dair bilgilendirebilirsiniz.

 

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2020 | AkareNet