Cazgır Yemek toplu yemek satışını interenete taşıdı.

Bölüm : E-Ticaret | Yazdırın

|

Cazgır Yemek Türk mutfağına özgü ev yemeklerini müşterileriyle buluşturan, kaliteli hizmet anlayışını hedef seçmiş bir müesesedir. İnternet ortamında Akarenet güvencesiyle yerini alan cazgıryemek.com, içersinde birçok yemek çeşidinin yer aldığı kolayca ürünleri sepetinize ekleyip sipariş verebiliceğiniz, hizmeti siz müşterilerinin ayağına kadar getiren bir platform.

Sınırsız icerik ve kategori eklenebilen sistem içerisinde detaylı arama ile aradığınıza hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Web 2.0 teknolojileri kullanılarak tasarlanan sitede birçok modül mevcut. Sistem içerisinde İçerik Yönetimi, Kategori Yönetimi, Yorum Yönetimi, Anket Yönetimi, Banner Yönetimi, Site içi Arama, Site Profil ve Google Description ve Google Keywords kolaylıkla yönetilebiliyor.

İçerik ve ürünler içerisindeki resimler istenirse büyük halleri ile açılabiliyor (Light Box). Sistem sınırsız içerik ve kategoriye destek veriyor. Sistem standart anahtar kelimeler dışında içeriğe göre otomatik keywords üreterek SEO (Search Engine Optimizasyon) optimizasyonu destekliyor.

Siteyi www.cazgiryemek.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2020 | AkareNet