Aradığınız Herşey Satbeni.com'da

Bölüm : E-Ticaret | Yazdırın

|

Satbeni.com, aradığınız her ürünü kolayca bulup satın alabileceğiniz, gelişmiş yazılım altyapısına sahip bir e-ticaret platformudur. Ürün detayları, galerileri ve yapılan yorum ve değerlendirmeler sizi ürün hakkında bilgilendirirken doğru seçimi yapmanızda size yardımcı olacaktır.

Satbeni.com e-ticaret sitesinde farklı özelliklere sahip çok fazla kategori, yüzlerce tür içersinde on binlerce ürün bulunmaktadır. Gelişmiş arama seçenekleriyle istediğiniz özelliğe göre arama yapabilir, bulmak istediğiniz ürüne hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Siteden ve yeni eklenen ürünlerden haberdar olmak için e-bülten'e mailinizi kaydedebilirsiniz.

Akarenet tarafından tasarlanan ve geliştirilen yazılım Web 2.0 standartlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Bu e-ticaret yazılımında gelişmiş bir içerik yönetim sistemi kullanılmıştır. Sitede yer alan her bir nesne ve içerik yönetici tarafından rahatça kontrol edilebilmekte, güncellenebilmektedir. Yazılımda kullanılan modüllerden bazılar şunlardır; çoklu dil desteğini sağlayacak dil tanımlamaları, para birimleri, kategori yönetimi, banner yönetimi, kullanıcı yönetimi, yorum yönetimi, satış takip sistemi, Ürün özellik yönetimi, ürün kategori yönetimi, kampanyalar, anket yönetimi, kategori sıralama ve daha fazlası.

Satbeni.com'u ziyaret ederek ürünler ve e-ticaret platformu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2020 | AkareNet