Ozmakina.com Yeni Tasarımıyla Yayın Hayatında

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Üretime thermoform makinaları üreterek başlayan Özmakina, Levha kafası, plastik pompası, ekstrüzyon ekipmanları gibi makina ve makina parçaları üreterek dünya pazarındaki yerini almıştır. Bu pazar şartlarında Özmakina'nın intenetteki yüzü olan web sitesi, Akarenet tarafından yeni tasarmıyla yayın hayatına açıldı. Html ve Jquery teknolojileri sitenin yapımında tercih edilmiştir.

Sınırsız içerik ve kategori eklenebilen sistem içerisinde detaylı arama ile aradığınıza hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Web 2.0 teknolojileri kullanılarak tasarlanan sitede birçok modül mevcut. Sistem içerisinde İçerik Yönetimi, Kategori Yönetimi, Yorum Yönetimi, Anket Yönetimi, Banner Yönetimi, Site içi Arama, Site Profil ve Google Description ve Google Keywords kolaylıkla yönetilebiliyor.

İçerik ve ürünler içerisindeki resimler istenirse büyük halleri ile açılabiliyor (Light Box). Sistem sınırsız içerik ve kategoriye destek veriyor. Sistem standart anahtar kelimeler dışında içeriğe göre otomatik keywords üreterek SEO (Search Engine Optimizasyon) optimizasyonu destekliyor.

Siteyi ozmakina.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet