Webekspres.com ile zaman kaybetmeden web sitenizi oluşturun

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Kurumsal web sitesi ve kurumsal mobil web sitesi hizmetini bir arada sunan Webekspres yayın hayatına başladı. Tek yönetim panelinden türkçe ve ingilizce dil seçenekleriyle hem web sitenizi hem de mobil sitenizi yönetin.

Webekspres’e yeni bir kullanıcı olarak kaydolup satın aldığınız domaini Webekspres sunucularına yönlendirerek kuruluma gerek kalmadan hızlı internet sitesine sahip olabilirsiniz. Sitenizin hem web hem de mobil arayüzünü ve renklerini yönetim panelinden seçebilirsiniz.
 
Webekspres yönetim panelinde Tema ve renk yönetimi, Site tanımları, İletişim ve Hakkımızda, Menü Yönetimi, Arama motoru optimizasyonu, Dinamik anasayfa, Banner yönetimi, Ürün ve Hizmet Yönetimi, Mobil Katalog Yönetimi, Video Galeri, Foto Galeri, Haber Yönetimi, Anket Yönetimi, Ziyaretçi defteri bulunmaktadır.
 
Webekspres’i kullanarak mail hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Yönetim panelinden yeni mail hesabı tanımlayabilir, silebilir ve yönlendirebilirsiniz.
 
Firmanız için vazgeçilmez bilgi ve iletişim kaynağı olan web sitenizi ve mobil sitenizi ingilizce ve türkçe dil seçenekleriyle çok kısa zamanda oluşturabilirsiniz.
 
Webekspres hakkında daha fazla bilgiye buradan erişebilirsiniz.
 

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2021 | AkareNet