Megs Kuaför Yeni Tasarımıyla Hizmet Vermeye Devam Ediyor

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

1999 yılından günümüze Ataköy Atrium’da alışveriş merkezinde saç kaynağı, profesyonel makyaj, el ayak ve vücut bakımı, kaş ve kirpik bakımı konusunda hizmet veren güzellik merkezi Megs Kuaför müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek ve onları daha çok memnun etmek için Creamobile Bilişim Teknolojileri’nin web yazılım ve internet teknolojileri konusundaki köklü tecrübesinden yararlanmayı tercih etti.

Megs Kuaförün yazılım altyapısını Creamobile Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.’nin kurumsal web paketlerinden Webekspres oluşturuyor. Bu kapsamda Megs’in kurumsal kimliğini yansıtacak, verdiği hizmetleri güzel ve etkili bir şekilde anlatacak görsel tasarım çalışması yapıldı. Sitenin görsel tasarımı geliştirilirken Jquery ve CSS3 teknolojileri kullanıldı.

Web 2.0 kullanılarak geliştirilen sistem W3 standatlarına uygun olup semantik html kodlama yapılmıştır. Sistemin W3 validatörden geçmesi sağlanarak tarayıcı hatalarının önüne geçilmiştir.

Sınırsız içerik eklenebilen sistemde Webekspres’in birçok modülü kullanılmıştır. Bu modüller şunlardır; Ürün ve ürün kategori modülü, Hizmet ve Hizmet Kategori modülü, Haber modülü, Banner modülü ve foto galeridir. Bunlarla birlikte standart olarak gelen kurumsal tanıtım sayfası, iletişim bölümü ve dinamik anasayfa yer almaktadır.

Sistemin arama motorlarında(Google, Yahoo, Bing, Yandex…) optimizasyonu yapılmıştır. Sayfalarınızın arama motorlarında kolayca bulunmasını sağlayacak Google Keywords ve Google Description sistem tarafından otomatik olarak üretilmektedir.

Web sayfasına www.megskuafor.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet