Arum.com.tr Yayın Hayatına Başladı

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

2003 yılından beri kent mobilyaları üretimi ve açık hava reklamcılığı sektöründe faaliyet gösteren ARUM Reklamcılık San. ve Dış Tic. LTD. ŞTİ. web sitesini yayın hayatına geçirirken Creamobile Bilişim Teknolojilerinin yazılım ve internet teknolojileri konusundaki deneyimden faydalanmayı tercih etti.

Arum’un yazılım altyapısını Creamobile Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.’nin kurumsal web paketlerinden Webekspres oluşturuyor. Bu kapsamda Arum’un kurumsal kimliğini yansıtacak, verdiği hizmetleri güzel ve etkili bir şekilde anlatacak görsel tasarım çalışması yapıldı. Sitenin görsel tasarımı geliştirilirken Jquery ve CSS3 teknolojileri kullanıldı.

Web 2.0 kullanılarak geliştirilen sistem W3 standatlarına uygun olup semantik html kodlama yapılmıştır. Sistemin W3 validatörden geçmesi sağlanarak tarayıcı hatalarının önüne geçilmiştir.

Sınırsız içerik eklenebilen sistemde Webekspres’in birçok modülü kullanılmıştır. Bu modüller şunlardır; Ürün ve ürün kategori modülü, Hizmet ve Hizmet Kategori modülü, Banner modülü ve foto galeridir. Bunlarla birlikte standart olarak gelen kurumsal tanıtım sayfası, iletişim bölümü ve dinamik anasayfa yer almaktadır.

Sistemin arama motorlarında(Google, Yahoo, Bing, Yandex…) optimizasyonu yapılmıştır. Sayfalarınızın arama motorlarında kolayca bulunmasını sağlayacak Google Keywords ve Google Description sistem tarafından otomatik olarak üretilmektedir.

Web sayfasına www.arum.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet