Akyol Yeminli Mali Müşavirlik Kurumsal Web Sitesi Yayında

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Türkiye’nin Yeminlik mali müşavirlik tasdik, mali analiz ve değerlendirme ve danışmanlık konularında hizmet veren önemli firmalarından biri olan Akyol Yeminli Mali Müşavirlik kurumsal web sayfasını yenilerken Creamobile Bilişim Teknolojilerinin yazılım ve internet tecrübesinden yararlanmayı tercih ediyor. Akyol’un web sayfasını kullanarak firmanın verdiği hizmetlere, kurumsal haberlere iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Creamobile Bilişim Teknolojileri’nin kurumsal web siteleri için hazırladığı Webekspres’in yazılım altyapısını kullanan Akyol sistemi içersinde siteyi yönetebileceğiniz birçok modül yer almaktadır. Ürün Yönetimi, Hizmet Yönetimi, Haber Yönetimi, Banner Yönetimi, Dinamik Ana sayfa, Hakkımızda ve İletişim Sayfaları,  Menü yönetimi, Google Seo Optimizasyon Ayarları bu modüllerden bazılarıdır.

Site semantik html yapısında kodlanan web sitesi Google SEO uyumlu olup standart anahtar kelimeler dışında içeriğe uygun otomatik anahtar kelimeler üreterek sayfalarınızın arama motorlarında kolayca bulunmasını sağlıyor.

Hem web sitenizin hem de mobil  sitenizin temasını yönetim panelini kullanarak kolayca değiştirebilirsiniz. Eğer isterseniz sayfalarınızın İngilizce ve Türkçe olmak üzere 2 dilde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Siteye www.akyolymm.com  adresinden erişebilirsiniz.

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet