Tofaş Akademi Bayi Gelişim Portalı

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Otomotiv sektörünün en büyük isimlerinden Tofaş, 2009 yılından beri başlattığı Tofaş Akademiyi geliştirmeye devam ediyor. Gelişen ve değişen Dünya teknolojilerini hızlı ve etkin bir şekilde takip ederek personelinin ve bayii çalışanlarının işinde daha hızlı ve eğitimli olabilmelerini sağlıyor. Mobil cihaz uyumluluğunu en yüksek seviyede tutarak bünyesinde bulunan bütün birim ve bayiilerde görev alan herkesin gereksinim duyduğu bütün bilgi ve eğitimlere çok kolay ve hızlı bir şekilde erişimini sağlamaktadır.

 
Bu platform sayesinde hangi bayiinin hangi eğitim ve bilgiye ihtiyaç duyduğu analiz edilerek gerekli koşullar sağlanıp perfonmansın en üst düzeyde tutlması sağlanmıştır.
Bayii yöneticeleri tüm fonksiyonlara tek yerden erişim sağlayıp eğitim planlamaları, kullanıcı işlemleri, raporlamaları, v.b. fonksiyonları daha etkin bir şekilde yapmaları sağlanarak çalışanlarının performanslarını yükseltmelerine neden olmuştur.
Tofaş Akademi teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilenme sürecinde;
Tasarım HTML5 Responsive olarak güncelledi.
Turnover, Bilgi Küpü, Bayii Rehberi, Ekibim vb. modülleri güncelledi.
Daha kullanışlı bir tablo yapısı kullandı; tabloları filtreleme, arama, kolayca excel’e aktarma ve daha kolay print etme özellikleri ekledi.

 

Bazı bölümlerde grafik raporlamalar kullanılarak daha anlaşılır olmasını sağladı. 
 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2021 | AkareNet