Schengenvizeal.com Schengen Vizesi için Yayında

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Schengenvizeal.com web portalını ziyaret ederek Ticari Schengen Vizesi ve Turistik Schengen Vizesi hakkında en doğru bilgiyi alabilirsiniz. Portal, Schengen Seyahatinde ihtiyacınız olan Schengen vizesi işlemleri sırasında konsolosluklarda yapılan hataları engellemek, Schengen vize formunu sizin adınıza hatasız şekilde doldurmak, Schengen vizesi için gerekli evrakları doğru şekilde hazırlamak, ihtiyacınız olan Schengen uçak biletini en ucuz ve uygun şekilde size temin etmek ve Schengen otelleri ve turları hakkında en uygun seçenekleri sunuyor.

Schengen vizesi portalını kullanarak firmanın verdiği hizmetlere, kurumsal haberlere iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Schengenvizeal.com, kurumsal web sayfasını yenilerken Creamobile Bilişim Teknolojilerinin yazılım ve internet tecrübesinden yararlanmayı tercih ediyor.

Schengenvizeal.com, Creamobile Bilişim Teknolojileri’nin kurumsal web siteleri için hazırladığı Webekspres’in yazılım altyapısını kullanıyor. Sistemde siteyi yönetebileceğiniz birçok modül yer almaktadır. Ürün Yönetimi, Hizmet Yönetimi, Haber Yönetimi, Banner Yönetimi, Dinamik Ana sayfa, Hakkımızda ve İletişim Sayfaları,  Menü yönetimi, Google Seo Optimizasyon Ayarları bu modüllerden bazılarıdır.

Google SEO optimizasyonuna uygun olarak geliştirilen site semantik html yapısında kodlanmış olup standart anahtar kelimeler dışında içeriğe uygun otomatik anahtar kelimeler üreterek sayfalarınızın arama motorlarında kolayca bulunmasını sağlıyor.

Hem web sitenizin hem de mobil  sitenizin temasını yönetim panelini kullanarak kolayca değiştirebilirsiniz. Eğer isterseniz sayfalarınızın İngilizce ve Türkçe olmak üzere 2 dilde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Siteye www.schengenvizeal.com adresinden erişebilirsiniz.

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet