Modavize.com: Vize Almanın En Kolay Yolu

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Moda Vize web portalını ziyaret ederek Ticari Vize ve Turistik Vize hakkında en doğru bilgiyi alabilirsiniz. Portal, Seyahatinizde ihtiyacınız olan vize işlemleri sırasında konsolosluklarda yapılan hataları engellemek, vize formunu sizin adınıza hatasız şekilde doldurmak, vize için gerekli evrakları doğru şekilde hazırlamak, ihtiyacınız olan uçak biletini en ucuz ve uygun şekilde size temin etmek ve oteller ve turlar hakkında en uygun seçenekleri sunuyor.

Moda vize portalını kullanarak firmanın verdiği hizmetlere, kurumsal haberlere iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Moda Vize, kurumsal web sayfasını yenilerken Creamobile Bilişim Teknolojilerinin yazılım ve internet tecrübesinden yararlanmayı tercih ediyor.

Moda Vize, Creamobile Bilişim Teknolojileri’nin kurumsal web siteleri için hazırladığı Webekspres’in yazılım altyapısını kullanıyor. Sistemde siteyi yönetebileceğiniz birçok modül yer almaktadır. Ürün Yönetimi, Hizmet Yönetimi, Haber Yönetimi, Banner Yönetimi, Dinamik Ana sayfa, Hakkımızda ve İletişim Sayfaları,  Menü yönetimi, Google Seo Optimizasyon Ayarları bu modüllerden bazılarıdır.

Google SEO optimizasyonuna uygun olarak geliştirilen site semantik html yapısında kodlanmış olup standart anahtar kelimeler dışında içeriğe uygun otomatik anahtar kelimeler üreterek sayfalarınızın arama motorlarında kolayca bulunmasını sağlıyor.

Hem web sitenizin hem de mobil  sitenizin temasını yönetim panelini kullanarak kolayca değiştirebilirsiniz. Eğer isterseniz sayfalarınızın İngilizce ve Türkçe olmak üzere 2 dilde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Siteye www.modavize.com adresinden erişebilirsiniz.

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet