Açık Havada Sinema Keyfi için Acikhavadasinema.com

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Kurumunuzu ya da markanızı kitlelere açık havada sinema keyfi yaşatarak tanıtmak istiyorsanız www.acikhavadasinema.com’un organizasyon tecrübesinden yararlanabilirsiniz. İnsanları mutlu ederek marka değerinizi arttırın. Web ortamında Akarenet’in teknoloji altyapısını kullanarak yer alan acikhavada.com’u ziyaret ederek verilen hizmetlere, haberlere, film önerilerine, organizasyonlarda çekilen fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Acikhavadasinema.com, Creamobile Bilişim Teknolojileri’nin kurumsal web siteleri için hazırladığı Webekspres’in yazılım altyapısını kullanıyor. Sistemde Ürün Yönetimi, Hizmet Yönetimi, Haber Yönetimi, Banner Yönetimi, Dinamik Ana sayfa, Hakkımızda ve İletişim Sayfaları, Menü yönetimi, Google Seo Optimizasyon Ayarları gibi siteyi yönetebileceğiniz birçok modül yer almaktadır

Google SEO’ya göre uygun olarak semantik html yapısında kodlanan sistem, standart anahtar kelimeler dışında içeriğe uygun otomatik anahtar kelimeler üreterek sayfalarınızın arama motorlarında kolayca bulunmasını sağlıyor.

Hem web sitenizin hem de mobil sitenizin temasını yönetim panelini kullanarak kolayca değiştirebilirsiniz. Eğer isterseniz sayfalarınızın İngilizce ve Türkçe olmak üzere 2 dilde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Siteye www.acikhavadasinema.com adresinden erişebilirsiniz.
 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet