Vize Başvuru ve Takip Sistemi: Kadikoyvize.com Yayında

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

 Kadıköyvize.com yurtdışı seyahatleriniz için en önemli detayı; vize alımı için gerekli koşulları oluşturarak; belgelerin ve güncel isteklerin neler olduğunun bilgisini sizlere en doğru şekilde aktararak, vize başvurularınızda zaman ve enerji harcamanızı en aza indirmeyi hedeflemiştir.

 

Aig Turizm’in tescilli bir markası olan Kadıköyvize.com web sitesini ziyaret ettiğiniz anda vize başvurusu yapmanın, vize almanın çok zor olmadığını göreceksiniz. Başvurularınızın tamamını online olarak yapabilir ve yine başvurularınızı site üzerinden takip edebilirsiniz. Sonrasında vizeleriniz iki ayrı vize profesyoneli tarafından evraklarınız incelenir, hazırlanır ve konsolosluğa eksiksiz bir şekilde teslim edilir.
 
Dilerseniz uçak, otel rezervasyonunuz ve seyahat sağlık sigortanız Kadıköyvize tarafından yapılarak, sizleri yormadan keyifli bir seyahat gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.
Kadıköyvize.com AkareNet’in vizyon sahibi uzman kadrosu tarafından; kolay ve rahat bilgi edinmenizi sağlayacak şekilde  tasarlanıp geliştirilerek siz değerli kullanıcılarına sunulmuştur.
 
Siteye www.kadikoyvize.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 
Siz de bu ve benzeri bir projeye sahip olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2021 | AkareNet