Exoprom Akaryakıt Otomasyonu

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Daha verimli akaryakıt otomasyonu mümkün.

 
Günümüzde, rekabet şartlarının getirdiği düşük kar marjları, Exoprom teknolojilerinin önemini artırmaktadır. Birim başına maliyet/kar hesaplamaları yapan şirketler ve kurumlar, Exoprom teknolojisinin yardımıyla maliyetlerini azaltıp, verimlilik kazanıyorlar ve karlılıklarını artırıyorlar.
 

Exoprom sistemleri, akaryakıt kullanım ve stok bilgilerinin yanında, tüm operasyon evrelerinde akaryakıt envanter kontrolünü A'dan Z'ye tam olarak sağlıyor ve her aşamada %100 eksiksiz bilgi veriyor. Bunlara araç performans verileri, sürücü araç kullanım performansı gibi detaylı birçok varyasyonda, analiz gerektiren raporlamalar da dahil.
 
Exoprom, tek çatı altında (tek yazılım), birbirine entegre birçok sistemi bir arada sunup, raporlayabilen, Türkiye'de tek, Dünya'da ise birkaç şirketten bir olarak öne çıkıyor.
 


Exoprom ürün ve hizmet çeşitliliğini artırıyor.

 
Exoprom ürün ve servislerinin çeşitliliği sayesinde pek çok sektörde hizmet verebiliyor. Tarım, Madencilik, İnşaat, Altyapı, Endüstiyel İmalat gibi çok paydaşlı sanayilerde kurduğu sistemler ile kesintisiz veri akışı sağlıyor. Havaalanı işletmeleri, belediyeler, hazır beton şirketleri, ticari filolar, lojistik şirketleri, akaryakıt dağıtıcıları gibi otomasyon ve filo yönetimine gereksinimi olan müşterilerine yüksek teknoloji sunuyor.
 
Müşerilerine ‘kullanıcı dostu’ anahtar teslim çözümler sunan Exoprom’un ürün yelpazesi geniş. Sunduğu sistemlerden bazıları şöyle;
 
 
Tüm bunların yanında, özel gereksinimlere yönelik çözümler de geliştirilebiliyor.

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2021 | AkareNet