mehmetbar.com.tr : Mersin Eğitim ve Öğrenci Danışmanlığı yayında

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Her öğrencinin içinde olan yenilikci, kaşif, yaratıcı kimlik bir şekilde ortaya çıkarılmayı bekler.

Yaşadığımız Dünya'da günümüz gerçekliği, yaşam sistemleri, okullar, dershaneler, diğer toplu eğitim sistemleri öğrencilerin içindeki gerçek yeteneklerinin ortaya çıkarılmasını yeterince desteklemiyor. Bağımsız ve üretken olmalarına destek olamıyor. Böylece öğrenci, hayalleri ve sisteme uyma çabaları arasında sıkışıp kalıyor. Bu da ne istediğini bilmeyen, yetenekleri körelen ortalama bir insan olarak ilerlemesine neden oluyor.

Eğitim koçluğu; öğrencinin hayal etmesini, yeteneklerini keşfetmesini, ulaşabileceğine inandığı bir hedef belirlemesini zaman yönetimi ve verimli çalışma ile sosyal aktivitelerini de yaşamında bulundurarak belirlediği hedefine kendinden emin ve mutlu adımlarla yürümesini sağlar.

Gerekli eğitim ve donanıma sahip Felsefe Grubu Rehber Öğretmen Mehmet Bar tüm bu çalışmaları kişiye özel ve daha kapsamlı bir şekilde sizlere sunuyor. Bu eğitim serüveni sürecinde öğrenci ve aile ile birlikte programlı bir şekilde ilerleyerek istenilen başarıya ulaşışmasını sağlıyor. 

Danışanlarına daha geniş çapat ulaşabilmek için web ortamında eğitimkocu.mehmetbar.com.tr  olarak yazılım ve inrternet teknolojilerini kullanırken Webekspresin kullanım kolaylığından ve hızından yararlanmayı tercih etti.

Webekspres yönetim panelinde Tema ve renk yönetimi, Site tanımları, İletişim ve Hakkımızda, Menü Yönetimi, Arama motoru optimizasyonu, Dinamik anasayfa, Banner yönetimi, Ürün ve Hizmet Yönetimi, Mobil Katalog Yönetimi, Video Galeri, Foto Galeri, Haber Yönetimi, Anket Yönetimi, Ziyaretçi defteri bulunmaktadır.

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2021 | AkareNet