Macenta Publishing - Media internetteki yerini aldı.

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Türkiye'nin İngilizce eğitimi konusunda en önemli yayın evi olan Macenta Publishing & Media bilişim ve internet çözümlerini AkareNet ile geliştiriyor.

Portal içerisinde kendi üretimi olan çok özel yayınların yanı sıra konusunda dünya lideri olan Macmillan Publishing kataloğunuda bulunduruyor.

Portal, geliştirilen haber yönetim sistemi hem şirket hemde sektör haberleri ile kullanıcıları olan eğitmen, kurum ve kullanıcıları  gelişmelerden haberdar edecek.

Web 2.0 teknolojileri kullanılarak tasarlanan sitede birçok modül mevcut. Sistem içerisinde İçerik Yönetimi, Kategori Yönetimi, Yorum Yönetimi, Anket Yönetimi, Banner Yönetimi, Site içi Arama, Site Profil ve Google Description ve Google Keywords kolaylıkla yönetilebiliyor.

İçerik içerisindeki resimler istenirse büyük halleri ile açılabiliyor (Light Box). Sistem sınırsız içerik ve kategoriye destek veriyor. Sistem standart anahtar kelimeler dışında içeriğe göre otomatik keywords üreterek SEO (Search Engine Optimizasyon) optimizasyonu destekliyor.

Dünya standartlarında XHTML ve CSS kullanılarak W3 validator taramasından hatasız geçmesi sağlandı.

www.macenta.com.tr

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet