Aysa Jeneratör daha iyi hizmet için web sitesini yeniledi

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

 

Aysa Jeneratör enerji ve jeneratör sektöründe uzun yıllar çalışmış kişilerce kurulmuş olan Türkiye'nin  konusunda en önemli kuruluşlarından biridir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş olan Aysa Jeneratör çağımızın en önemli gereksinimi olan internet teknolojisi ile ilgili geliştirme ve hizmetlerine sürekli devam ediyor.

Aysa Jeneratör, internet standartlarını konusunda Akarenet tecrübesi ile birlikte web sitelerini yenileme yolunda ilk adımı atmış bulunuyor.

 

Site içerisinde, kurumun bayisi olduğu markalara ait ürünlerle ilgili her türlü bilgi ve özellikleri görebilir, bilgi talep formu ile detaylı bilgi taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz.

Sitede ayrıca jeneratör teknolojisis konusunda kullanıcıları bilgilendirmeye yönelik makaleler, sektörle ilgili haberler, teknik dökümanlar ve göresel şemalar bulabileceksiniz.

Web 2.0 teknolojileri kullanılarak tasarlanan sitede birçok modül mevcut. Sistem içerisinde İçerik Yönetimi, Kategori Yönetimi, Yorum Yönetimi, Anket Yönetimi, Banner Yönetimi, Site içi Arama, Site Profil ve Google Description ve Google Keywords kolaylıkla yönetilebiliyor.

Siteye http://aysajenerator.com adresinden erişebilirsiniz.

 

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet