Barşan Turizm kurumsal web sitesi AkareNet tarafından yenilendi.

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Dünyanın en dinamik sektörü turizm sektörünün Türkiye'deki öncü firmalardan Barşan Turizm kurumsal web sitesi AkareNet tarafından güncellendi.

Yeni tasarım ve özellikleriyle hizmet sunmaya başlayan sitede, yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizi planlamak artık daha kolay.

Ekonomik yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, tatil seçenekleri, vize işlemleri, araç kiralama,atıl evlerin ekonomiye kazandırılması, her türlü yurt içi ve dışı organizasyonlar, VİP hac ve umre programları gibi çeşitli konularında faaliyet gösteren Barşan Turizm, müşterilerini yeni sitesiyle müşteri memnuniyetine öncelik vermiştir.

BAB Group bünyesinde A Grubu TÜRSAB ve IATA  üyesi seyahat acentesi olarak faaliyet gösteren Barşan Turizm’in yenilenen sitesiyle, tüm hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca seyahate çıkmadan önce bilmeniz gerekenler için sitede Faydalı Bilgiler kısmına göz atmanız yeterli.

Ülkemizde bulunan hava alanları,pasaport bilgileri,gümrük bilgileri,ülkeler arası saat farkları,ülkemizdeki konsoloslukların adres bilgilerine yine bu siteden ulaşabilirsiniz. 

Sistem sınırsız içerik ve kategoriye destek vermekle birlikte standart anahtar kelimeler dışında, içeriğe göre otomatik keywords üreterek SEO (Search Engine Optimizasyon) optimizasyonu destekliyor.

Dünya standartlarında XHTML ve CSS kullanılarak W3 validator taramasından hatasız geçmesi sağlandı. Web 2.0 teknolojileri kullanılarak tasarlanan sitede birçok modül mevcut. Sistem içerisinde İçerik Yönetimi, Kategori Yönetimi, Yorum Yönetimi, Anket Yönetimi, Banner Yönetimi, Site içi Arama, Site Profil ve Google Description ve Google Keywords kolaylıkla yönetilebiliyor.

Siteye barsanturizm.com adresinden erişebilirsiniz.

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet