Macenta Publishing hizmeti Macenta Card web sitesi yayında

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Macenta Publishing & Media yeniliklerine AkareNet ile devam ediyor. İngilizce eğitiminde uzman yayın evi Macenta Publishing & Media, verdiği hizmetin özen ve kalitesini Macentaclubcard.com web sitesi ile bir kez daha gösteriyor. Macenta club card hizmeti ile size, online eğitim programlarına erişimi, anlaşmalı kurumlardan yapacağınız alışverişlerde size özel indirimleri ve çeşitli hediyeler kazanma şansını sunuyor.

 

Sitenin, Macenta Club Card Nedir? Nasıl Kullanılır? Nasıl Üye Olunur? başlıklarından bilgi edinebilir dilerseniz kart talebinde bulunabilirsiniz. Site Web 2.0 teknolojileri kullanılarak tasarlanmıştır.

Sistem standart anahtar kelimeler dışında içeriğe göre otomatik keywords üreterek SEO (Search Engine Optimizasyon) optimizasyonu destekliyor. Sistem içerisinde İçerik Yönetimi, Kategori Yönetimi, Yorum Yönetimi, Anket Yönetimi, Banner Yönetimi, Site içi Arama, Site Profil ve Google Description ve Google Keywords kolaylıkla yönetilebiliyor. Dünya standartlarında XHTML ve CSS kullanılarak W3 validator taramasından hatasız geçmesi sağlandı.

Siteye http://card.macenta.com.tr ve http://macentaonline.com adresinden erişebilirsiniz.

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet