Alaçatı'da yaşam ve konaklama AkareNet ile bu sitede.

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Piri Reis´in yufka denizli olarak nitelediği, İyonya kentlerinin en önemli dört tanesinden biri olan eski Osmanlı kasabası, İzmir ili Çeşme ilçesinin rüzgarıyla meşhur Alaçatı’nın rehberi, AkareNet ile internette.

Alaçatı tarihi taş evleri ve dünyanın rüzgar sörfüne en elverişli plajları ile de tanınıyor. Alaçatı’yı özel kılan detayları barındıran site ayrıca Alaçatı’nın tarihçesi, sokakları, görebileceğiniz yerleri, otelleri, restoranları, sörf okulları, plajları, antikacıları vb bilgileri içeriyor.

Alaçatı’ya gitmeden, belde hakkında merak ettiğiniz tüm bu bilgilere http://alacatikonaklama.com ve http://alacatiyasam.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Site Web 2.0 teknolojileri kullanılarak tasarlanmıştır. Sistem standart anahtar kelimeler dışında içeriğe göre otomatik keywords üreterek SEO (Search Engine Optimizasyon) optimizasyonu destekliyor. Sistem içerisinde İçerik Yönetimi, Kategori Yönetimi, Yorum Yönetimi, Anket Yönetimi, Banner Yönetimi, Site içi Arama, Site Profil ve Google Description ve Google Keywords kolaylıkla yönetilebiliyor. Dünya standartlarında XHTML ve CSS kullanılarak W3 validator taramasından hatasız geçmesi sağlandı.

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet