Eğitmenlerin Eğitim Portalı Macenta Training Akademi Yayında

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

İngilizce eğitiminde Türkiye'de en önemli yabancı dil yayınevlerinden olan Macenta Publishing & Media'nın akademik portalı Akarenet tarafından yayın hayatına geçirildi. Macenta Training Akademi dil eğitmenlerinin eğitimi ve gelişimlerini desteklemeyi amaçlamaktadır.

Portal içersinde kurslar, workshoplar, online seminerler, danışmanlık hizmetleri ile ilgili bilgiler, eğitmenlerin hakkında bilgiler, kurs ve workshop aktivitelerinin yer aldığı etkinlik takvimi bulunmaktadır. Portal üzerinden kayıt olup eğitimlere katılabilir ve eğitimlere ait döküman, video ve resimlere ulaşabilirsiniz.

Portalda İçerik Yönetimi, Kategori Yönetimi, Yorum Yönetimi, Banner Yönetimi, Site içi Arama, Site Profil ve Google Description ve Google Keywords gibi kolaylıkla yönetilebilen birçok modül yer almaktadır.

İçerik içerisindeki resimler istenirse büyük halleri ile açılabilmektedir (Light Box). Sistem sınırsız içerik ve kategoriye destek vermesinin yanı sıra standart anahtar kelimeler dışında içeriğe göre otomatik keywords üreterek SEO (Search Engine Optimizasyon) optimizasyonu desteklemektedir.

Merak ettiğiniz tüm bilgilere academy.macenta.com.tr adresinden ulaşabilrsiniz.

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet