Cenk Metal & Zest Web Sitesi Yenilendi

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Cenk ve Zest markalarıyla 1989 yılından bu yana hizmet veren, 15'ten fazla ülkeye pişirme gereçleri ihraç eden Cenk Metal, web sitesini yenilerken AkareNet Bilişim, Yazılım ve İnternet Teknolojileri ile çalışmayı tercih etti. Yeni tasarımıyla dikkat çeken site, müşterilerine ürünlerini daha iyi sunabilmeyi ve hizmet kalitesini arttırmayı amaçlıyor.

Site içerisinde ürün, kurumsal ve sektörel haberlerin yanı sıra, mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için biribirinden lezzetli yemek tarifleride bulunuyor.

Web 2.0 teknolojileri kullanılarak tasarlanan sitede birçok modül mevcut. Sistem içerisinde İçerik Yönetimi, Kategori Yönetimi, Yorum Yönetimi, Anket Yönetimi, Banner Yönetimi, Site içi Arama, Site Profil ve Google Description ve Google Keywords kolaylıkla yönetilebiliyor.

İçerik ve ürünler içerisindeki resimler istenirse büyük halleri ile açılabiliyor (Light Box). Sistem sınırsız içerik ve kategoriye destek veriyor. Sistem standart anahtar kelimeler dışında içeriğe göre otomatik keywords üreterek SEO (Search Engine Optimizasyon) optimizasyonu destekliyor.

Siteyi www.cenkmetal.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2019 | AkareNet