Missvera 3 Dil Seçeneğiyle Yayında

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

İç giyim sektöründe faaliyet gösteren Missvera, kaliteli ve geniş ürün yelpzasini internet ortamında kadınlara sunarken Akarenet ile çalışmayı tercih etti. Sitede vücut çorabı, jartiyer, sütyen, sütyen takımı, korse, fantazi elbise gibi iç giyim ürünleri ve bunların modelleri, özellikleri tanıtılıyor.

Sistemin Türkçe, İngilizce ve Arapça olmak üzere 3 dil desteği mevcut. Sınırsız içerik ve kategori eklenebilen sistem içerisinde detaylı arama ile aradığınıza hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Web 2.0 teknolojileri kullanılarak tasarlanan sitede birçok modül mevcut. Sistem içerisinde Ürün yönetimi, Ürün Kategori Yönetimi, İçerik Yönetimi, İçerik Kategori Yönetimi, Yorum Yönetimi, Banner Yönetimi, Site içi Arama, Site Profil ve Google Description ve Google Keywords kolaylıkla yönetilebiliyor.

İçerik ve ürünler içerisindeki resimler istenirse büyük halleri ile açılabiliyor (Light Box). Sistem sınırsız içerik ve kategoriye destek veriyor. Sistem standart anahtar kelimeler dışında içeriğe göre otomatik keywords üreterek SEO (Search Engine Optimizasyon) optimizasyonu destekliyor. Siteyi

www.missvera.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2021 | AkareNet