Hurdacidemirci.com : Geri Dönüşüm için İnternet Yaklaşımı

Bölüm : Web Sitesi | Yazdırın

|

Hurdacidemirci.com hem kurumsal hem de bireysel olarak üye olabileceğiniz ücretsiz hurda ilanlarınızı yayınlayabileceğiniz, kendinize ait hurdaların foto galerilerini oluşturabileceğiniz, eklenmiş olan ilanlara mesaj göndererek teklif verebileceğiniz bir ilan sitesidir. ilanlara yayınlacağı başlangıç tarihi ve yayın süresi ekleyerek ilanlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız ilan kategorisi ve ilan eklenebilen sistem içerisinde detaylı arama ile aradığınıza hızlı bir şekilde erişebilir, Firma, ilan kategorisi, ilanın eklendiği il ve ilçe bazında arama yapabilirsiniz.

Web 2.0 teknolojileri kullanılarak tasarlanan sitede birçok modül mevcut. Sistem içerisinde İlan Yönetimi,İçerik Yönetimi,İlan ve içerik Kategori Yönetimi, Yorum Yönetimi, Banner Yönetimi, Site içi Arama, Site Profil ve Google Description ve Google Keywords kolaylıkla yönetilebiliyor.

İçerik ve İlanlar içerisindeki resimler istenirse büyük halleri ile açılabiliyor (Light Box). Sistem standart anahtar kelimeler dışında içeriğe göre otomatik keywords üreterek SEO (Search Engine Optimizasyon) optimizasyonu destekliyor.

Siteyi www.hurdacidermirci.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

Bizden Haberdar Olun

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Gönder

İletişim

  • Adres : İçerenköy Mh. Ali Nihat Tarlan Cd. Yuvarlak Sk. No:2/7 Kat:3
    34752 Ataşehir/ İSTANBUL
  • Telefon : +90 850 885 17 99
  • Email : info@akarenet.com

Copyright © 2021 | AkareNet